Domů / Péče o tělo / Pleťová kosmetika / Okolí očí

PARIN-POS oční mast 5g


Žádné hodnocení. Kód: 2831650 Produktové číslo: 4031626711069
K ochraně povrchu oka a péči o víčka rohovku a spojivku
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
199,00 Kč , plus doprava
 
PARIN-POS oční mast 5g

K ochraně povrchu oka a péči o víčka rohovku a spojivku

Podráždění rohovky a spojivek může mít nejrůznější příčiny. Často je to samotné životní prostředí, které podráždění způsobuje, např. suchý vzduch, zakouřené prostory nebo dlouhodobá práce před obrazovkou počítače. Poškození očního povrchu se projevuje buď jako pálení nebo svědění, jako pocit přítomnosti cizího tělesa v oku nebo dokonce až jako bolest očí. Může také dojít k rozšíření krevních cévek ve spojivkách a tím k zarudnutí očí.

K čemu slouží PARIN-POS®?

Oční mast PARIN-POS® chrání povrch oka. Heparin obsažený v oční masti má podobné vlastnosti jako mucinová složka slzného filmu, která zajišťuje přilnavost slzného filmu k rohovce a spojivce. Povrch oka tak zůstává neustále vlhký, což zabraňuje porušení oční tkáně a umožňuje dobrou regeneraci buněk. Dochází tak ke zmírnění pocitu pálení, svědění nebo podráždění očí a potlačení zarudnutí. Oční mast PARIN-POS® je bohatá na tuk a pomáhá pečovat i o oční víčka a kůži okolo očí např. pokud dojde k podráždění kůže v důsledku dermatologického onemocnění v bezprostřední blízkosti oka.

Kdy používat PARIN-POS®?

Oční mast PARIN-POS® by se měla používat podle pokynů očního lékaře. Hustá konzistence oční masti vede k mírnému zhoršení vidění. Proto se aplikuje obvykle jednou denně před spaním. Je vhodným doplňkem léčby k očním kapkám s obsahem heparinu PARIN-POS®, které se aplikují přes den.

Kdy by se mast PARIN-POS® neměla používat?

Oční mast PARIN-POS® nemůže být používána při přecitlivělosti na některou z jejích složek a nesmí se aplikovat při nošení kontaktních čoček.

Jaké pokyny je nutno dodržovat pro skladování masti PARIN-POS®?

Uchovávat při pokojové teplotě (15-25 °C).
Použitelnost 12 týdnů po prvním otevření.

PARIN-POS® oční mast – šetrná pomoc pro podrážděné oči

Balení: 5g

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.