Domů / Čaje / Lékopisné čaje

LEROS List Senny por. spc.20x1gm (sáčky)


Žádné hodnocení. Kód: 2790237 Produktové číslo: 8594740106242 Kód SÚKL 0199011
Volně prodejný léčivý přípravek - Rostlinné projímadlo.
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Volně prodejný humánní léčivý přípravek je k dostání bez lékařského předpisu. Před použitím si pozorně přečtěte příbalovou informaci a vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.
48,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
LEROS List Senny por. spc.20x1gm (sáčky)
PŘÍPRAVA

1 nálevový sáček se přelije 1/4 l vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování se vyjme.

Složení:

SENNA 100 %

 

DÁVKOVÁNÍ

Nálev se pije 1x denně teplý, vždy čerstvě připravený, nejlépe na noc. Účinek nastává po 8-12 hodinách.Běžně stačí, aby se tento léčivý přípravek použil 2 -3 x týdně. Přípravek je určen ke krátkodobému užívání, po dobu nejdéle 1-2 týdnů. Užívání přípravku po dobu delší než 1-2 týdny konzultujte s lékařem.

UPOZORNĚNÍ

Neužívejte při přecitlivělosti na sennový list. Dále neužívejte při střevní neprůchodnosti, ochablosti či zúžení střev, náhlých břišních příhodách, u zánětlivých onemocnění střev (např. Crohnova choroba, ulcerózní kolitida - zánět tlustého střeva doprovázený tvorbou vředů), při bolestech břicha neznámého původu, ztrátě tekutin a elektrolytů. Nepodávejte dětem do 12 let.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.