Domů / Doplňky stravy

Green Trio Chlor. Spirul. Zel. ječmen tbl.540 Medicol


Žádné hodnocení. Kód: 2851641 Produktové číslo: 8594028193193
Doplně stravy - v jediné tabletě jsou tři "zelené " potraviny
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Běžná cena: 507,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 449,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Green Trio Chlor. Spirul. Zel. ječmen tbl.540 Medicol

GREEN TRIO značky MEDICOL je přípravek, který v jediné tabletě obsahuje tři "zelené " potraviny. Chlorella, Zelený ječmen a Spirulina tvoří ideální kombinaci, kde každá ze složek přináší do výrobku specifické vlastnosti a tím propůjčují produktu GREEN TRIO výborné schopnosti.

CHLORELLA je známá svými výbornými detoxikačními vlastnostmi. Ve výrobku GREEN TRIO zajišťuje většinový obsah Vitamínu A, který podporuje správné fungování imunitního systému. Chlorella obsahuje chlorofyl, což je tmavě zelené barvivo, o kterém se často hovoří jako o "zelené krvi".

SPIRULINA je druh sladkovodní řasy bohatá na bílkoviny, vitamín B12 a chróm. Vitamin B12 podporuje správnou tvorbu červených krvinek a má vliv na snížení míry únavy a vyčerpání. Chrom je důležitý minerál k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

ZELENÝ JEČMEN je vyrobený ze sušených lístků mladého ječmene. Z minerálů a vitaminů, které přirozeně obsahuje je ve větším množství zastoupena Měď. Dostatečný přísun tohoto prvku nám zajišťuje správné fungování metabolismu, podporuje obranyschopnost organismu a chrání buňky před oxidativním stresem, takže funguje jako antioxidant.
GREEN TRIO MEDICOL:

Složení: chlorella (1/3), spirulina (1/3), zelený ječmen (1/3)
Tablety jsou lisovány za studena (max 40°C), lisováním za tepla se ničí vitamíny
Neobsahuje žádná plnidla ani pojiva
Tablety 500mg
Denní dávka 6 tablet = 3g (2x denně 3 tablety před jídlem)

Balení 540 tablet, na 3 měsíce
 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.