Domů / Doplňky stravy

Carbofit (Čárkll) tob.20


Žádné hodnocení. Kód: 8594011210074 Produktové číslo: 8594011210074
Doplněk stravy - Carbofit Aktivní uhlí přispívá ke snižování nadměrné plynatosti po jídle.
Produkt již není v prodeji
Carbofit (Čárkll) tob.20

Carbofit Aktivní uhlí přispívá ke snižování nadměrné plynatosti po jídle.

Užívejte: 1-2 tobolky za den nejlépe 30 minut před jídlem. Zapít dostatečným množstvím vody. Pro děti poloviční dávka.

Pozor, aktivované uhlí Carbofit může adsorbovat i léky životně důležité (např. digitalis) a proto se nejdříve poraďte s lékařem, pokud takové léky užíváte. Doporučujeme, aby mezi užitím Carbofitu a užíváním jiných léků byl dodržen interval alespoň 2-4 hodin.

Složení:

Výrobek je tvořen jednou jedinou složkou - přírodním aktivovaným dřevěným uhlím. 1 tobolka obsahuje 200 mg aktivního uhlí.

  • Energetická hodnota v 1 tobolce: 1, 52 kJ/0,35 kcal (1 kávová lžička (zarovnaná) cca 0,8 g)
  • Neobsahuje: cukr, umělá barviva a dochucovadla, škrob a konzervační látky.

Doporučené užívání:

  • Tobolky: 1-2 tobolky za den nejlépe mezi jídly. Zapít dostatečným množstvím vody. Pro děti poloviční dávka.
  • Prášek: Rozmíchejte 1-2 kávové lžičky ve sklenici vody (cca 250-300ml). Dětem se může podat i odstátá voda - uhlí se nechá sednout na dno, molekuly aktivního uhlí jsou obsaženy i v odstáté vodě.

Doba užívání:

Při očistě (detoxikaci) organismu 1-2 tobolky 2x denně po dobu 1 měsíce. V případě střevních nevolností je dávkování a délka užívání individuální. Při nadměrné plynatosti (s náznaky průjmu) mohou dospělí užívat 1-4 tobolky (1-2 kávové lžičky prášku) několikrát denně (děti poloviční dávku), vždy zapít dostatečným množstvím vody. Při častém a opakovaném průjmu vyhledejte lékaře.

Neadsorbuje: oxid uhelnatý, oxid uhličitý, etan, ethylen, vodík, metan, málo účinný na alkohol, kuchyňskou sůl a železo.

Kromě černého zbarvení stolice nejsou nežádoucí vedlejší účinky známy. Pozor, aktivované uhlí Carbofit může adsorbovat i léky životně důležité (např. digitalis) a proto se nejdříve poraďte s lékařem, pokud takové léky užíváte. Doporučujeme, aby mezi užitím Carbofitu a užíváním jiných léků byl dodržen interval alespoň 2-4 hodin.

  • Podmínka: Příznivého účinku aktivního uhlí se dosáhne při požití 1 g alespoň 30 minut před jídlem a 1 g krátce po jídle.(nařízení komise EU č. 432/2012)
  • Upozornění: Nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Vhodný pro diabetiky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí!
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.