Domů / Doplňky stravy

Glucosorben tob.60


Žádné hodnocení. Kód: 8594044800020 Produktové číslo: 8594044800020
Doplněk stravy příznivě ovlivňuje metabolismus krevního cukru
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
Běžná cena: 156,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 149,00 Kč , plus doprava
 
Glucosorben tob.60

Přípravek GLUCOSORBEN je určen pro osoby s poruchou metabolismu cukru (pro osoby v prediabetickém stadiu a pro diabetiky), jimž svými účinky napomáhá při regulaci hladiny glukózy v krevním oběhu.

Účinným komplexem látek GLUCOSORBENU je extrakt z listů rostliny Gymnema sylvestre, který pomáhá omezit vstřebávání glukózy přijaté do organismu v potravě, předpokládá se, že usnadňuje odvádění glukózy z krve do buněk na místo spotřeby a kromě toho u uživatele obvykle snižuje chuť na sladké pokrmy. Aktivní látky obsažené v GLUCOSORBENU jsou v Indii pod názvem gur-mar (rozbíječ cukru) po staletí užívány k udržování normální hladiny krevního cukru a i dnes patří k nejdůležitějším antidiabetikům.

Současné výzkumné a testovací metody potvrzují rovněž schopnost GLUCOSORBENU stimulovat činnost slinivky břišní podporou regenerace beta pankreatických buněk, což zvyšuje vlastní produkci inzulinu a vede k vyrovnávání hladiny glukózy v krvi. Vzhledem k době, která je potřebná k revitalizaci buněk se doporučuje přípravek užívat dlouhodobě, s prodlužující se dobou působení se jeho účinek úměrně zvyšuje. GLUCOSORBEN snižuje i hladinu krevních tuků, čímž omezuje riziko vzniku aterosklerózy. Podle výsledků klinické studie, která byla v roce 2002 provedena v USA u diabetiků II. typu s přípravkem totožného složení jako má GLUCOSORBEN, užívání tohoto přípravku prokazatelně snižuje hladinu glukózy v krvi a je pro diabetiky deklarováno jako jednoznačně prospěšné.

Mezi přírodními přípravky regulujícími hladinu krevního cukru představuje GLUCOSORBEN špičku. Zejména jeho schopnost do značné míry revitalizovat poškozenou slinivku je zcela unikátní a není nahraditelná žádným jiným přírodním produktem.

GLUCOSORBEN může být užíván jako podpůrný přípravek při současné aplikaci inzulinu, ovšem v případě diagnózy diabetu je nezbytné jeho užívání konzultovat s lékařem. Vzhledem k jeho postupnému účinku však nehrozí riziko náhlého poklesu glykémie a případná změna léčebného režimu lékařem tak může být včas provedena.

  • Složení: 25% extrakt z rostl. Gymnema sylvestre 400 mg / 1 tobolka
  • Balení: 60 tobolek
  • Dávkování: dospělí 2 x 1 tobolku, děti od 3 let 1 tobolku denně
  • Použitelnost: 3 roky
  • Skladování: při obyčejné teplotě

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.