Domů / Doplňky stravy

MedPharma Vitamin B12 500 mcg tbl.107


Žádné hodnocení. Kód: 3691285 Produktové číslo: 8594045475302
Doplněk stravy - Vitamin B12 (kyanokobalamin) patří do skupiny B vitaminů rozpustných ve vodě. Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, dále se podílí na procesu dělení buněk.
Produkt již není v prodeji
MedPharma Vitamin B12 500 mcg tbl.107

Vitamin B12 (kyanokobalamin) patří do skupiny B vitaminů rozpustných ve vodě. Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, dále se podílí na procesu dělení buněk.

Vitamin B12 (kyanokobalamin) patří do skupiny B vitaminů rozpustných ve vodě. Podílí se na procesu dělení buněk a přispívá k normální tvorbě červených krvinek. Vitamin B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Vitamin B12 podporuje normální energetický metabolizmus a metabolizmus homocysteinu.

 

Doporučené dávkování:
1 tableta 1× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Složení
Hmotnost/1 tbl.
RHP*/1 tbl.
VITAMIN B12
 
500,0 µg
 
20 000,0 %

* referenční hodnota příjmu

Složení:
Plnidla (uhličitan vápenatý, mikrokrystalická celulosa), stabilizátory (hydroxypropylmethylcelulosa, sodná sůl karboxymethylcelulosy), pojivo (kukuřičný škrob), lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavé látky (talek, hořečnaté soli mastných kyselin, dioxid křemičitý), zvlhčující látky (polyethylenglykol, polydextrosa), kyanokobalamin, barviva (oxid železa červený, dioxid titaničitý).

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje složky živočišného původu. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C!

Neobsahuje složky živočišného původu.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.