Domů / Doplňky stravy / Podpora imunity

Bactoral Baby 30 sáčků


Žádné hodnocení. Kód: 3743490 Produktové číslo: 8595244310449
Doplněk stravy - Orální probiotikum pro děti od 1. roku
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
419,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Bactoral Baby 30 sáčků

Aktivní látky v 1 tabletě

Streptococcus salivarius K12 (1 x10 9CFU*)

*CFU – colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky)

Složení:

maltodextrin,  fruktooligosacharidy (plnivo, prebiotikum), lyofilizovaná kultura Streptococcus salivarius K12, jahodové aroma

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

Dávkování

1 sáček 1x denně nejlépe večer po jídle. Odtrhněte svár sáčku na označeném místě a obsah sáčku nasypte do malého množství vlažného mléka nebo jiného nápoje, nejlépe v kojenecké lahvi (teplota nesmí překročit 40°C). Po rozpuštění obsahu umožněte dítěti nápoj pomalu vypít po lžičkách nebo prostřednictvím savičky s menším průtokem, čímž se zajistí vhodný kontakt probiotické kultury se sliznicí. U dětí od 3 let lze obsah sáčku nasypat také do úst (Zabraňte vdechnutí!) a nechat volně rozpustit v ústech. Poté alespoň 30 minut nejíst a nepít.  Pro urychlení kolonizace lze užívat 1 sáček 2x denně po jídle. Bactoral Baby není vhodné kombinovat s antibiotiky. Naopak jej doporučujeme nasadit ihned po dokončení antibiotické léčby s cílem doplnění přátelského mikrobiomu sliznic dutiny ústní. Vždy doporučujeme využívat celé balení. Po té je možné užívání přerušit na cca měsíc a opět kúru opakovat. Před začátkem zimní sezóny a v průběhu zimy (říjen-březen), je možné Bactoral baby užívat dlouhodobě 1 sáček denně bez přerušení.Před začátkem zimní sezóny a v průběhu zimy (říjen-březen), je možné Bactoral užívat dlouhodobě 1 tbl. denně bez přerušení.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 1 roku, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Hmotnost a balení

Hmotnost obsahu: 41,4 g

Hmotnost sáčku: 1,38 mg

Balení: 16 sáčků

Výrobce

Pharmaceutical Biotechnology s.r.o., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.