Domů / Doplňky stravy / Podpora imunity

Bioaktivní Influ-Zinek tbl.60


Žádné hodnocení. Kód: 5709976150201 Produktové číslo: 5709976150201
Doplněk stravy- Dobré pro imunitní systém
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
199,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Bioaktivní Influ-Zinek tbl.60

Bioaktivní Influ-Zinek kombinuje vitamin C a zinek v chuťově lahodných pastilkách, které se nechají volně rozpouštět v ústech, čímž se uvolňují účinné látky, které se vstřebávají sliznicí úst. Jak vitamin C, tak zinek přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem. Vitamin C navíc pomáhá snižovat únavu a vyčerpání.

 

Pastilky Bioaktivní Influ-Zinek mají příchuť aceroly. Přípravek mohou užívat také děti od 3 let.

 

Složení v 1 pastilce:

vitamin C 15 mg, zinek 2,5 mg

látka zvýrazňující chuť: laktitol (E 966), sladidlo: glycin (E 640), vitamin: práškový extrakt z aceroly, aroma: pomerančová příchuť, minerál: glukonan zinečnatý, protispékavá látka: stearan hořečnatý (E 470 b)

Dávkování:

Dospělí a děti od 12 let 4-6 pastilek za den

děti od 6 let 3-4 pastilky za den

děti od 3 let 2 pastilky za den

 

Přípravek mohou užívat těhotné a kojící ženy. 

Pastilky volně rozpustit v ústech. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Není určeno dětem do 3 let.

Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

 

Bioaktivní Influ-Zinek

Bioaktivní Influ-Zinek jsou chutné pastilky s organicky vázaným, biologicky dostupným zinkem a přírodním vitaminem C ve formě výtažku z třešní aceroly. Tyto pastilky zajišťují rychlý průnik účinných látek do sliznice horních cest dýchacích. Zvýšená intenzita užívání pastilek přípravku Bioaktivní Influ-Zinek může být užitečná pro krátké období 7-10 dnů, v závislosti na okolnostech užívání.

Co je zinek?

Zinek je nezbytný minerál a stopový prvek, který se nachází zejména v buňkách a v menším rozsahu v mezibuněčné tekutině různě po těle. Značné množství zinku obsahují například bílé a červené krvinky. Zinek je spolu s mědí důležitou složkou antioxidačního enzymu superoxid dismutázy (SOD).

Zinek hraje v lidském těle mnoho rozličných rolí a podporuje přibližně 200 enzymů včetně těch, které jsou nezbytné pro látkovou výměnu živin, a enzymů, které jsou důležité pro vznik genetického kódu. Mezi nejdůležitější funkce zinku v těle patří tyto:

 •  Přispívá ke zdravé a správně fungující imunitní obraně.
 • Účastní se syntézy DNA (deoxyribonukleové kyseliny) a dělení buněk.
 • Přispívá k ochraně DNA, bílkovin a krevních tuků před oxidačním poškozením.
 • Podílí se na normálním metabolizmu vitaminu A.
 • Přispívá k normální acidobazické rovnováze v těle.
   

Zinek je v omezeném množství netoxický. Vysoký dlouhodobý příjem zinku (10-30krát vyšší než denní doporučená dávka) může způsobit nedostatek mědi v organizmu.

Nedostatek zinku stejně jako jeho nadměrný příjem může zapříčinit nevyrovnanost imunitní funkce těla.

Současné užívání zinku a železa může ovlivnit vstřebávání zinku v těle. Rovněž vysoký příjem vápníku může snižovat vstřebávání zinku v organizmu.

Co je vitamin C?

Vitamin C je ve vodě rozpustný vitamin, který byl po svém objevení pojmenován jako kyselina askorbová. Tento název se vztahuje k faktu, že se jedná o kyselinu, jež pomáhá v prevenci kurdějí. Vitamin C má další významné fukce v těle:

 •  Podporuje zdravou, správně fungující imunitní obranu.
 • Chrání buňky těla před oxidačním poškozením.
 • Přispívá ke snižování únavy a vyčerpanosti.
 • Podporuje energetický metabolizmus v těle.
 • Podporuje zdravý, správně fungující nervový systém.
 • Pomáhá v těle obnovovat poškozený vitamin E.


Co je acerola?

Plodem keře acerola je 2-3 cm velké peckovité ovoce podobné třešni, které se pěstuje v Jižní Americe a v oblasti Karibiku. Existuje několik druhů aceroly. Divoce rostoucí keře plodí spíše trpké ovoce, ale v přípravku Bioaktivní Influ-Zinek je vitamin C použit ze šlechtěného druhu aceroly. Obsah vitaminu C v acerole je nesmírně vysoký, ve 100 gramech plodu se nachází asi 1500-3000 mg vitaminu C. Pro srovnání, 100 gramů pomeranče absahuje přibližně 40-50 mg vitaminu C.

Balení: 60 pastilek

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.