Domů / Doplňky stravy

TOPVET Venuregen 250 ml

Kód: 8594060012971 Produktové číslo: 8594060012971
směs na křečové žíly

Žádné hodnocení. Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Cena: 108,00 Kč , plus doprava
 
TOPVET Venuregen 250 ml

Bylinná kompozice v aplikační formě gelu. Směs obsahuje značné množství biologicky aktivních látek, bylinných extraktů a silic. Účinnými složkami jsou aescin, aesculin, helenin, flavonoidní glykosidy, třísla a celá řada dalších. Směs má zesilující účinek na žilní stěny a zvyšuje jejich pružnost. Pro tyto své vlastnosti se používá zejména jako podpůrný prostředek při léčbě křečových žil. Při žilní a vlásečnicové nedostatečnosti. Bylinný gel působí také protizánětlivě, a proto je využíván k potírání bolestivých kloubů a svalů. Snižuje otoky.

Návod k použití:  jemně aplikujte na postižené místo několikrát denně. V žádném případě oblast nemasírujte. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na postiženou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc).

Přírodní aktivní látky mohou vyvolat alergickou reakci.

Originální balení: 130, 250, 500 ml.

Indikace byliny:
  • na křečové žíly 
  • tlumí bolesti svalů a kloubů
  • snadná a praktická aplikace
  • bez předpisu
Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Při přecitlivělosti na některou složku přípravku použijte jako podpůrný prostředek šišák bajkalský.

 

Návod k použití:  Jemně aplikujte na postižené místo několikrát denně. V žádném případě oblast nemasírujte. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na postiženou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc).

Ingredients(INCI):  Aqua, Glycerin, Aesculus Hippocastanum extrakt, Arnica Montana extrakt, Myrtyli Fructus extrakt, Agrimonia Eupatoria extrakt, Capsicum Frutescens oil, Camphor, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Rutin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
 

S tímto zbožím kupují
TOPVET Sirup farmářský Yzop 300g TOPVET Sirup farmářský Yzop 300g Kód: 8594060113920
79,00 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.