Domů / Mám trable s / Detoxikace organismu

CARBOFIT Plus tob.60


Žádné hodnocení. Kód: 3731396 Produktové číslo: 8594011213235
Doplněk stravy - Pomáhá při problémech s trávením, detoxikuje organismus a přispívá ke správnému fungování jater
Produkt již není v prodeji
CARBOFIT Plus tob.60

CARBOFIT PLUS

60 tobolek doplněk stravy

Aktivní rostlinné uhlí Carbofit PLUS je obohaceno o extrakt z ostropestřce a fenyklu. Pomáhá při problémech s trávením, detoxikuje organismus a přispívá ke správnému fungování jater. Je vyrobeno zuhelnatěním skořápek kokosových ořechů za přítomnosti velkého množství kyslíku, a tak se vyznačuje velkým aktivním povrchem s vysokou schopností navázat na sebe různé škodliviny, jako jsou toxiny či látky zodpovědné za zažívací potíže a průjmy.

Doplněk stravy Carbofit PLUS má formu kapslí. Právě tato forma totiž zachovává vysoký aktivní povrch uhlí a jeho čistotu. Uhlí je bez jakékoliv příměsi volně nasypané do tobolky. V případě tablet je uhlí lisované a spojovány pomocnými látkami, což snižuje velikost aktivní plochy schopné navázat na sebe škodlivé látky.

 

CARBOFIT PLUS

  • PŘISPÍVÁ K NORMÁLNÍMU TRÁVENÍ
  • PODPORUJE DETOXIKACI (PROČIŠTĚNÍ) ORGANISMU
  • NAPOMÁHÁ KE SPRÁVNÉ FUNKCI JATER

 

60 tobolek

Složení v 1 tobolce:

Aktivované rostlinné uhlí

200 mg

Extrakt ostropestřce mariánského

100 mg

Extrakt fenyklu obecného

50 mg

 

Složení: Aktivované rostlinné uhlí, ostropestřec mariánský extrakt (80 % sylimarinu) - Silybum marianum, fenykl obecný extrakt 10:1 – Foeniculum vulgare, želatinová tobolka

 

Použití:  Při očistě organismu 1-2 tobolky 2 krát denně po dobu 1 měsíce. V případě trávících obtíží je dávkování a délka užívání individuální, obvykle 1-2 tobolky několikrát denně. Pro děti poloviční dávka. Užíváme nejlépe mezi jídly a zapíjíme dostatečným množstvím vody.

 

Upozornění:  CARBOFIT PLUS může adsorbovat i léky životně důležité, proto se nejdříve poraďte s lékařem, pokud takové léky užíváte. Doporučujeme, aby mezi užitím CARBOFITU PLUS a jiných léků byl dodržen interval alespoň 2-4 hodin.

Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

 

Skladování: Při pokojové teplotě, v uzavřené lahvičce, na suchém a tmavém místě.

 

Hmotnost obsahu (60 tobolek): 26,6 g

 

Výrobce: DACOM Pharma s.r.o., Svatoborská 365, 69701 Kyjov

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.