Domů / Mám trable s / Podpora imunity

5PreveMax Imunit nukleotidy+betaglukan tbl.60+20


Žádné hodnocení. Kód: 3165702 Produktové číslo: 8594059735614
Doplněk stravy s jahodovou příchutí. Obsahuje nukleotidy chlorelly, a beta-glukany z hlívy ústřičné. Vitaminy C a B6 pomáhají udržovat správnou funkci imunitního systému. Kyselina listová snižuje míru únavy a vyčerpání.
Výrobce: Simply You a.s.
Produkt již není v prodeji
5PreveMax Imunit nukleotidy+betaglukan tbl.60+20

 Imunit® 5PreveMax je doplněk stravy s jahodovou příchutí            a s obsahem nuklotidů, získaných ze sladkovodní řasy chlo- relly a beta-glukanů z hlívy ústřičné.
   Přípravek dále obsahuje vitamin C, který přispívá k normál-     ní funkci imunitního systému, kyselinu listovou, která pomá-      há snižovat míru únavu a vyčerpání. Součástí je také vit-   amin B6, který přispívá k tvorbě červených krvinek, a se-        len, který buňky chrání před účinky volných radikálů.    

  1. při dlouhodobém oslabení imunitního systému1
  2. pro rychlou stimulaci obranyschopnosti1
  3. při přetrvávající slabosti a únavě2
  4. k ochraně buněk před škodlivými účinky volných radikálů4
  5. v období zvýšené fyzické a psychické zátěže1

 

Tabulka výživových hodnot
Složení 1 tableta      DDD*
Extrakt chlorelly (nukleotidy) 5 mg není uvedena
Hlíva ústřičná (beta-glukany) 50 mg není uvedena
1Vitamín C 28 mg 35 %
3Vitamín B6 1,7 mg 121 %
2Kyselina listová 240 µg 120 %
4Selen 30 µg 55 %

*doporučená denní dávka

Preventivní užití: 1 tableta denně

Akutní užití: 2 tablety denně. V případě akutního užití se doporučuje přípravek začít užívat co nejdříve po propuknutí obtíží. Minimální doba užívání by měla být 7 dní, a to i v případě, že dojde již dříve k ústupu potíží. Tableta se pro vyšší účinnost nechá volně rozpustit v ústech a doporučuje se půl hodiny po užití nejíst a nepít.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Současné užívání s léky konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Složení: sladidlo: sorbitol, zpevňující látky: mikrokrystalická celulóza; extrakt hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), zpevňující látky: povidon; regulátor kyselosti: kyselina citrónová; vitamin C (askorban sodný, kyselina askorbová); aroma: jahodové aroma; extrakt chlorelly; lubrikant: stearan hořečnatý; vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid); sladidlo: sukralóza; protispékavá látka: talek; kyselina listová, selen (seleničitan sodný pentahydrát).

Balení: 80 tablet

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.