Domů / Mám trable s / Podpora imunity

Nasaleze Allergy 800mg


Žádné hodnocení. Kód: 3123222 Produktové číslo: 5060045000088
Vytváří na nosní sliznici přírodní bariéru proti vzdušným alergenům a řeší tak samotnou příčinu alergie, a ne až její příznaky.
Produkt již není v prodeji
Nasaleze Allergy 800mg

Nasaleze je klinicky ověřený přírodní práškový sprej, který poskytuje rychlou a účinnou ochranu proti senné rýmě a dalším vzdušným alergenům, jako jsou pyly, prach a zvířecí alergeny. Nasaleze spolupracuje s vlastním obranným mechanismem vašeho těla. Vytváří na nosní sliznici přírodní bariéru proti vzdušným alergenům a řeší tak samotnou příčinu alergie, a ne až její příznaky.

 

Složení

 

Obsahuje celulózový prášek rostlinného původu a práškový extrakt z máty peprné.

 

Jak Nasaleze účinkuje?

 

Jemný celulózový prášek ulpívá po aplikaci na nosní sliznici, kde díky vlhkosti sliznice reaguje a vytváří tenkou ochranou gelovou bariéru. Ta sliznici pokryje a funguje jako účinný filtr vzdušných alergenů, které se nemohou dostat na sliznici a spustit tak alergickou reakci. Mechanismus účinku Nasaleze byl zdokumentován ve více než 20 klinických studiích. Pro dosažení co nejlepšího účinku si pozorně přečtěte instrukce pro použití.

 

Kdo může používat Nasaleze?

 

Nasaleze je zcela přírodní prostředek vhodný pro dospělé, těhotné, kojící ženy a děti od 18 měsíců. Udržujte mimo dosah malých dětí. Nasaleze neobsahuje žádné léky.

 

Kdy a jak často Nasaleze aplikovat?

 

Nasaleze je doporučeno používat v průměru třikrát denně. Tak je zajištěna celistvá gelová bariéra, která je pro účinek klíčová a je třeba ji obnovovat po každém vysmrkání, či silném kýchnutí.

 

Varování

 

Nepoužívejte, pokud je porušen pojistný kroužek připevněný na lahvičce. Vždy po použití nasaďte zpět uzávěr a uložte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Pokud se prášek dostane do oka, oko opláchněte vodou. Nejsou známy žádné vedlejší účinky. V případě pochybností se poraďte se svým lékařem. Neoplachujte lahvičku vodou nebo jinou kapalinou.

Balení: 800mg

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.