Domů / Mám trable s / Podpora imunity

Barnys VirusBlock forte cps.20


Žádné hodnocení. Kód: 2647015 Produktové číslo: 621629901471
Doplněk stravy - Nastartování imunitního systému při prvních příznacích jeho oslabení
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
200,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Barnys VirusBlock forte cps.20

Barny´s VirusBlock™ forte obsahuje standardizované rostlinné extrakty ženšenu, aloe a kozince doplněné o vitamín C a zinek, které podporují normální funkci imunitního systému. Tato výjimečná kombinace zajišťuje nastartování imunitního systému při prvních příznacích jeho oslabení. Jednotlivé složky se různou měrou podílejí na rychlé podpoře optimální funkce imunitního systému.

Ženšen patří mezi tzv. adaptogeny, rostlinné produkty, které působí pozitivně na obranyschopnost organismu, jsou vhodné při stresu a pomáhají organismu adaptovat se na situaci, ve které se nachází. Nejúčinnější látky v ženšenu, tzv. ginsenosidy, patří mezi nejprobádanější látky rostlinného původu vůbec.
 Vitamin C je důležitou látkou pro správnou funkci imunitního systému zejména díky svým antioxidačním účinkům.
 Kozinec patří rovněž mezi adaptogeny - obsažené polysacharidy podporují přirozenou obranyschopnost organismu.
 Přítomnost zinku v organizmu je nezbytnou podmínkou pro správné fungování řady enzymatických procesů a imunitního systému. Zinek hraje v organismu významnou roli katalyzátoru, je nezbytný pro bu-něčné dělení, urychluje chemické pochody a napomáhá přirozené imunitě i v prostředí nosohltanu.
Surovina Certi?ed Plus® Aloe vera se vyrábí speciální patentovanou technologií Qmatrix® pouze z vnitřní části listů Aloe barbadensis Miller (syn. Aloe vera Linne). Obsahuje standardizovanou kvalitu účinných látek - výrobce deklaruje minimálně 10% obsah polysacharidů. Vysoké procento obsažených polysacharidů má podobný účinek na imunitu jako účinné látky ženšenu a jejich působení se vzájemně doplňuje. Aloe vera zvyšuje absorpci vitamínu C až o 200 % a prodlužuje jeho účinek v organismu.
Dávkování:   2 kapsle ráno a 2 kapsle večer nejlépe na lačno při prvních příznacích oslabení organismu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby s vysokým nebo kolísavým krevním tlakem a poruchami srdečního rytmu. O užívání se poraďte se svým lékařem.
Balení: 20 kapslí, balení na 5 dnů
Hmotnost kapslí: 14 g (20 kapslí po 0,7 g)
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.