Domů / Mám trable s / Pokožka, nehty, vlasy

URGO Coricide Kuří oka 12ks


Žádné hodnocení. Kód: 2931781 Produktové číslo: 3546895509282
Náplast na kuří oka* je určena k lokálnímu ošetření kuřích ok a mozolů. Adhezivní vrstva náplasti ji udržuje na správném místě a měkký ochranný kroužek zajišťuje pohodlí a zamezuje dráždění. Náplast je navíc voděodolná a šetrná i k citlivé pokožce.
Výrobce: Laboratoires URGO
Produkt již není v prodeji
URGO Coricide Kuří oka 12ks

URGO CORICIDE Náplast na kuří oka 12 ks

Náplasti na ošetření tvrdých i měkkých kuřích ok a mozolů.

  • Odolná proti vodě
  • Pohodlná
  • Nedráždí pokožku

 

Návod k použití:

 

Náplast aplikujte denně po teplé koupeli nohou, a to středem náplasti (zbarveným zeleně) přímo na léze, ideálně před spaním. Následující den ve stejnou dobu náplast vyměňte. Neaplikujte na zdravou pokožku. Náplast je vhodné používat do úplného zahojení kuřího oka. Náplast změkčí ztvrdlou pokožku a tu je vhodné odstranit každý den před nalepením nové náplasti.

 

Vhodný pro:

 

Pro všechny věkové kategorie.

 

Obsah balení:

 

12 kusových náplastí, 20 x 72 mm.

 

Upozornění:

 

Udržujte náplasti z dosahu dětí. Tento produkt obsahuje žíravinu. Neaplikujte mimo ošetřovanou plochu. Dostaví-li se bolest, náplast sejměte. V případě artritidy, cukrovky či neuropatie vyhledejte před použitím lékařskou konzultaci. Pokud správně aplikovaná náplast nepřinese léčebné výsledky nebo se potíže vrátí, vyhledejte lékařskou pomoc. V takovém případě je třeba zjistit příčinu a stanovit odpovídající léčbu (měření korekce ortopedické pomůcky, úpravy obuvi). Stejně jako je tomu u jiných účinných látek, u některých jednotlivců může tento produkt vyvolat nežádoucí účinky různé závažnosti, obzvláště podráždění pokožky při aplikaci na zdravou pokožku, či alergii. Máte-li pochybnosti, obraťte se na lékárníka neo lékaře.

 

*Zdravotnický prostředek

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.