Domů / Mám trable s / Srdce, žíly, cévy

Glucosorben tob.60


Žádné hodnocení. Kód: 8594044800020 Produktové číslo: 8594044800020
Doplněk stravy příznivě ovlivňuje metabolismus krevního cukru
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
Běžná cena: 156,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 149,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Glucosorben tob.60

Přípravek GLUCOSORBEN je určen pro osoby s poruchou metabolismu cukru (pro osoby v prediabetickém stadiu a pro diabetiky), jimž svými účinky napomáhá při regulaci hladiny glukózy v krevním oběhu.

Účinným komplexem látek GLUCOSORBENU je extrakt z listů rostliny Gymnema sylvestre, který pomáhá omezit vstřebávání glukózy přijaté do organismu v potravě, předpokládá se, že usnadňuje odvádění glukózy z krve do buněk na místo spotřeby a kromě toho u uživatele obvykle snižuje chuť na sladké pokrmy. Aktivní látky obsažené v GLUCOSORBENU jsou v Indii pod názvem gur-mar (rozbíječ cukru) po staletí užívány k udržování normální hladiny krevního cukru a i dnes patří k nejdůležitějším antidiabetikům.

Současné výzkumné a testovací metody potvrzují rovněž schopnost GLUCOSORBENU stimulovat činnost slinivky břišní podporou regenerace beta pankreatických buněk, což zvyšuje vlastní produkci inzulinu a vede k vyrovnávání hladiny glukózy v krvi. Vzhledem k době, která je potřebná k revitalizaci buněk se doporučuje přípravek užívat dlouhodobě, s prodlužující se dobou působení se jeho účinek úměrně zvyšuje. GLUCOSORBEN snižuje i hladinu krevních tuků, čímž omezuje riziko vzniku aterosklerózy. Podle výsledků klinické studie, která byla v roce 2002 provedena v USA u diabetiků II. typu s přípravkem totožného složení jako má GLUCOSORBEN, užívání tohoto přípravku prokazatelně snižuje hladinu glukózy v krvi a je pro diabetiky deklarováno jako jednoznačně prospěšné.

Mezi přírodními přípravky regulujícími hladinu krevního cukru představuje GLUCOSORBEN špičku. Zejména jeho schopnost do značné míry revitalizovat poškozenou slinivku je zcela unikátní a není nahraditelná žádným jiným přírodním produktem.

GLUCOSORBEN může být užíván jako podpůrný přípravek při současné aplikaci inzulinu, ovšem v případě diagnózy diabetu je nezbytné jeho užívání konzultovat s lékařem. Vzhledem k jeho postupnému účinku však nehrozí riziko náhlého poklesu glykémie a případná změna léčebného režimu lékařem tak může být včas provedena.

  • Složení: 25% extrakt z rostl. Gymnema sylvestre 400 mg / 1 tobolka
  • Balení: 60 tobolek
  • Dávkování: dospělí 2 x 1 tobolku, děti od 3 let 1 tobolku denně
  • Použitelnost: 3 roky
  • Skladování: při obyčejné teplotě

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.