Domů / Mám trable s / Trávení a vylučování

Bílinská kyselka 500ml


Žádné hodnocení. Kód: 3791549 Produktové číslo: 8594730100014
Doplněk stravy - Bílinská kyselka je vynikající reprezentant královské kategorie lázeňských pramenů, ryze alkalických kyselek.
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
24,00 Kč , plus doprava
 
Bílinská kyselka 500ml

Bílinská kyselka je vynikající reprezentant královské kategorie lázeňských pramenů, ryze alkalických kyselek. Je vhodná během léčby onemocnění dýchacích cest, při překyselení žaludku, pálení žáhy, tvoření vředů a dlouhotrvajících zánětech slinivky břišní, nemocech ledvin a močového měchýře, při onemocněních jater a žlučníku, dně. Její lahodnou chuť způsobuje přirozeně se vyskytující jemně rozpuštěný oxid uhličitý.

Složení:

Chemická  analýza:

  • Kationty (mg/l)    Li+  3,85, Na+  1 760,0, K+  84,7, Mg2+  43,7, Ca2+  139,0;
  • Anionty (mg/l):  F–  5,73, Cl–  237,0, SO42–  627,0, HCO3–  430,0;
  • Přírodní CO2  2 114 mg/l,
  • Celková mineralizace:  7 403 mg/l

Upozornění:

Je zcela sterilní, bez zárodků a je plněna do obalů v přírodním stavu. Její špičkové parametry umožnují stáčení bez úprav v ryze přírodní podobě.

Jak užívat Bílinskou kyselku

 

Pitná kúra Bílinská kyselka

0,1 až 0,4 litru (1/2 až 2 sklenky Bílinské kyselky) ráno na lačný žaludek nebo večer před spaním. Užití 0,2 až 0,5 litru během jídla nebo po jídle blahodárně působí na zažívání. Omezuje nepříjemné pálení žáhy po konzumaci těžkých pokrmů, vína a kávy.

Vytříbená přirozená chuť Bílinské kyselky

Chuť Bílinské kyselky je dána hydrogenouhličitanem, který je na rozdíl od kuchyňské soli pro organizmus potřebný. Bílinská obsahuje jen nepatrné množství kuchyňské soli, čtyřikrát méně než mléko. (m)

 

Inhalace

Bílinská kyselka, průdušky a nos. Rozpouští hleny

Bílinská kyselka je jedním z nejcennějších přírodních pramenů vhodných na inhalování. Pro inhalace se nejvíce používají vysoce mineralizované lázeňské prameny. Jak potvrdilo mnoho studií, dokáže šetrným způsobem odstraňovat otok sliznic dýchacích cest (např. pocit ucpaného nosu) a zároveň pomáhat s rozpouštěním hle­nu.

Pálení žáhy

Bílinská kyselka, pálení žáhy a překyselení žaludku (reflux)

Bílinská kyselka je také velmi oblíbena u lidí trpící pálením žáhy, neboť již v průběhu jídla podávaná, účině zabraňuje tomuto nepříjemnému jevu dvojím působením. Okamžitým anacidním efektem a poté působením na tvorbu žaludečních kyselin.

Doplnění minerálů

Bílinská v horkém počasí, v náročných výrobních procesech a při sportu

Spojení a kombinace solí v Bílinské kyselce obsažených, účinně působí v řadě případů, kde by se jednotlivé složky jinak neosvědčily. Při každodenním pití uspokojí denní potřebu našeho organizmu – dodá mu v 1 – 1,5 litru vody 10 – 15 gr minerálních látek, jako jsou např. vápník, fosfor, železo, draslík, sodík či hořčík.

Odkyselení organizmu

Snížení kyselosti krve a moči

Terapeutické účinky alkalických minerálních vod v lázeňství jsou známé po staletí. Bílinská kyselka je vynikající reprezentant dietetického nápoje, který v sobě pojí příjemné osvěžující vlastnosti perlivé vody a pozitivní vliv na zažívací procesy. Po staletí doporučováno v těhotenství.

Diabetes melitus

Zvýšení rezervy alkalií v krvi

Bílinská kyselka byla již v minulých staletích v Evropě vysoce ceněná jako nápoj při diabetes melitus. Do dnes je nápojem českých diabetiků. Lázeňská literatura oceňuje její blahodárné působení při cukrovce, dané zvyšováním rezervy alkalií v krvi a vlivu na snížení hladiny krevního cukru.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.