Domů / Mám trable s / Vitamíny, minerály a stopové prvky

Gold Mumio - Dragon Power tbl.30


Žádné hodnocení. Kód: 8594067200012 Produktové číslo: 8594067200012
Doplněk stravy - přírodním biostimulátorem, který posiluje celkovou svěžest a energetický potenciál těla
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
Běžná cena: 313,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 299,00 Kč , plus doprava
 
Gold Mumio - Dragon Power tbl.30

Mumio je přírodním biostimulátorem, který posiluje celkovou svěžest a energetický potenciál těla. Jedná se o směs organických i anorganických látek. Anorganická část obsahuje více než 50 životně důležitých prvků, mezi nimi je 10 různých oxidů kovů. Organickou část tvoří kolem 30 makro i mikrokomponentů, 6 aminokyselin, řada vitamínů, éterické oleje a další biologicky aktivní látky.

Popis

Mumio čili skalní balzám vyvěrá v jeskyních a skalních průrvách, v těžce dostupných terénech hor Ťan-Šan v podobě krápníků či náletů. Nebo je uloženo ve skalních dutinách ve formě malých stalaktitů svým tvarem připomíná slzy (kapky).

Mumio očištěné od příměsí je hmota tmavě hnědé, až černé barvy, s lesklým povrchem, která má charakteristickou aromatickou vůni a hořkou chuť. Mumio je plastické, taje při 80 °C. Jeho složení je nestálé, neboť při svém vzniku přibírá všechny dostupné prvky podle místa výskytu. Pak podle převládajících prvků hovoříme o Mumiu zlatém, černém, měděném atd.

Kdy Dragon Power - Mumio Gold pomáhá: urychluje regeneraci tkání, obnovuje buňky v poraněných orgánech a stimuluje funkce spojené s jejich výživou, působí jako detoxikační, protizánětlivý a bakteriocidní prostředek, zlepšuje paměť, soustředění a duševní výkonnost, posiluje organismus vystavený stresům a zátěžím, zvyšuje celkovou odolnost organismu proti škodlivým účinkům životního prostředí, stimuluje funkce imunitního systému, zlepšuje látkovou výměnu v organismu, posiluje celkovou vitalitu, aktivuje energetický potenciál těla, zpomaluje proces stárnutí, má blahodárné regenerační účinky na pleť a vlasy.

Složení 200 mg mumio (vysoce čistý tabletový koncentrát)

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně při jídle po dobu 1 měsíce. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. K zevnímu použití je možné rozpustit tabletu mumia ve vodě a poté roztok aplikovat ve formě obkladů nebo potírat postižená místa. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

Balení 30 tablet - dávka na 1 měsíc

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě.

Další sdělení

V naší nabídce najdete také

Mumio 60 kapslí.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.