Domů / Mám trable s / Vitamíny, minerály a stopové prvky

Koenzym Q10 60mg se sezamovým olejem cps.60 (Noventis)


Žádné hodnocení. Kód: 2471838 Produktové číslo: 8595014720799
Doplněk stravy - 1 kapsle obsahuje 60 mg koenzymu Q 10 a 315 mg sezamového oleje.
Produkt již není v prodeji
Koenzym Q10 60mg se sezamovým olejem cps.60 (Noventis)

Koenzym Q 10 je látka rozpustná v tucích, a proto je přípravek Koenzym Q 10, 60 mg + sezamový olej vyráběn ve formě měkkých želatinových kapslí, kde je aktivní látka suspendována v sezamovém oleji. Ten je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin. Měkké želatinové kapsle obsahují 60 mg koenzymu Q 10 a 315 mg sezamového oleje. Jedno balení představuje zhruba dvouměsíční kúru.

Při výrobě doplňku stravy Koenzym Q 10 60 mg se sezamovým olejem používáme koenzym Q 10, který je získáván přírodní cestou tedy fermentací pomocí mikroorganismů.

 

Doplněk stravy

 

1 kapsle obsahuje 60 mg koenzymu Q 10 a 315 mg sezamového oleje.

 

Složení: sezamový olej, želatina, koenzym Q 10, kokosový olej, zvlhčující látky glycerol a sorbitol, palmový olej, emulgátor sójový lecitin a zahušťovadlo včelí vosk, barvivo E172, voda čištěná.

 

Obsah: 60 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 35,5 g.

 

Dávkování: Dospělí užívají 1 kapsli denně, nejlépe ráno s jídlem. Kapsle se užívají celé a zapijí se dostatečným množstvím tekutin.
Doporučená dávka se nesmí překračovat.

 

Upozornění: Není určeno pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné ženy a kojící matky.
Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Vysoké dávky koenzymu Q 10 mohou snižovat účinek warfarinu (lék ovlivňující krevní srážlivost). Užíváte-li warfarin nebo jiné léky ovlivňující krevní srážlivost, neužívejte koenzym Q 10 bez dohledu lékaře. Informujte svého lékaře, že užíváte koenzym Q 10 před předepsáním jakéhokoliv léčivého přípravku. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty.

Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto přípravku se svým lékařem.

 

Skladování: Uchovávejte při teplotě od 15 °C do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Koenzym Q 10 (vitamín Q) je látka, která se přirozeně vyskytuje ve všech buňkách lidského těla. Tedy především v buňkách, jež jsou aktivní a zatěžované. To znamená, že nejvíce Q 10 obsahují srdce, plíce a játra. Koenzym Q10 se významně podílí na produkci energie a při ochraně buněk před poškozením volnými radikály, čili působí jako antioxidant. Množství koenzymu Q 10 v organismu však úměrně s věkem klesá, je proto vhodné organismu tuto látku dodávat buď prostřednictvím stravy, nebo doplňkové výživy.

Zajímá Vás jak tedy načerpat potřebný koenzym Q 10 ze stravy? Nezapomeňte, aby se ve Vašem jídelníčku objevovalo hovězí maso a zařaďte i vnitřnosti (srdíčko, játra, ledviny). Dále se vyskytuje například v sardinkách či makrelách, sójovém oleji, či burských oříškách.

Jestliže těmto potravinám právě neholdujete, je možné uvažovat o doplnění Koenzymu Q 10 do organismu prostřednictvím doplňku stravy. Největší zájem o tento výrobek mají zejména lidé středního a seniorního věku, sportovci, ale i lidé těžce pracující, či vystavení dlouhodobé zátěži.

 

Upozornění:

Není určeno pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné ženy a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Vysoké dávky koenzymu Q 10 mohou snižovat účinek warfarinu (lék ovlivňující krevní srážlivost). Užíváte-li warfarin nebo jiné léky ovlivňující krevní srážlivost, neužívejte koenzym Q 10 bez dohledu lékaře. Informujte svého lékaře, že užíváte koenzym Q 10 před předepsáním jakéhokoliv léčivého přípravku. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto přípravku se svým lékařem.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.