Domů / Péče o tělo / Pleťová kosmetika

OLIVIE Snail Regenerační pleťový krém celodenní 60 ml (Šnečí sliz)


Žádné hodnocení. Kód: 5203619031792 Produktové číslo: 5203619031792
Řecká kosmetika se šnečím sekretem
Produkt již není v prodeji
OLIVIE Snail Regenerační pleťový krém celodenní 60 ml (Šnečí sliz)

RESTORING

FACE CREAM

 

for Ηydration & Repair

OBNOVUJÍCÍ HYDRATAČNÍ KRÉM NA TVÁŘ

s organickým olivovým olejem

OVESNÝ EXTRAKT

Obnovující pleťový krém pro zvlhčení a regeneraci pro všechny typy pleti.

Se šnečí sekrecí, 100% organickým olivovým olejem a ovesným extraktem.

Krém na obličej s intenzivním hydratačním a regeneračním účinkem a ochranou proti modrému elektromagnetickému záření emitovanému počítači, mobilními telefony a dalšími elektronickými zařízeními. Sekrece hlemýžďů obsahuje allantoin, proteiny, kolagen, vitamíny A, C, E, které regenerují a zlepšují jasnost pokožky, chrání před předčasným stárnutím a oxidačním stresem.

Použití: Naneste denně, ráno a večer, na obličej a krk.

Dermatologicky testováno

 

2.03fl.oz | 60ml e

Sekrece hlemýžďů je zvláště bohatá na proteiny a peptidy, má regenerační a zvlhčující účinky, které omlazují a revitalizují pokožku.

Sekrece hlemýžďů:

  • Přispívá ke zvýšené produkci kyseliny hyaluronové a zlepšuje hustotu kolagenu v pokožce, to umožňuje pokožce udržet její elasticitu a znovu získat mladistvý vzhled.
  • Stimuluje pokožku, aby produkovala více kolagenu, bojuje s expresními liniemi, s prvními známkami vrásek, a současně snižuje hloubku stávajících vrásek.
  • Má regenerační vlastnosti, urychluje buněčnou regeneraci, přispívá k rychlejší produkci nových buněk a regeneraci kůže.
  • Hluboko hydratuje pokožku a udržuje její jas a pevnost.
  • Významně omezuje a bojuje s vadami a hnědými skvrnami, dokonce i s dlouhodobými skvrnami, působením na nejhlubší vrstvy kůže.

Je silným prostředkem proti stárnutí, je vynikajícím antioxidantem. Izoluje volné radikály, které oxidují a způsobují stárnutí kůže.        

Nová řada kosmetiky OLIVIE se 100% organickým olivovým olejem a sekrecí šneků dále zajišťuje  ochranu pokožky před škodlivým elektromagnetickým zářením emitovaným elektronickými zařízeními, jako jsou mobilní telefony, počítače, televizory atd. předčasné stárnutí pleti díky ochrannému filtru Blue Light obsaženému ve všech výrobcích (s výjimkou krémů na ruce) produktů nové řady Olivie se šnekovou sekrecí.

Exkluzivní řada Olivie Snail spočívá v jedinečné kombinaci sekrece šneků s glykogenem mořského původu, který chrání před „neviditelným“ elektronickým znečištěním.

Krém na ruce

oční krém

sérum na tvář

regenerační krém s ovesným extraktem

krém proti vráskám a stárnutí

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.