Domů / Péče o tělo / Pleťová kosmetika / Přípravky na suchou až atopickou pokožku

BlueCap spray 100 ml


Žádné hodnocení. Kód: 2442276 Produktové číslo: 8470000735820
sprej pro pokožku poškozenou atopickým ekzémem..
Produkt již není v prodeji
BlueCap spray 100 ml

Obsah 100 ml

Blue Cap spray je určen pro každodenní ošetřování pokožky se sklonem k lupénce, ekzémům, seboroické dermatitidě a jiným kožním chorobám projevujícím se praskáním a tvorbou šupinek. Zmírňuje svědění, omezuje tvoru kožních šupin, zlepšuje estetický vzhled a přináší pocit úlevy.

Hlavní účinnou složkou produktové řady Blue Cap je pyritionát zinku, látka známá zejména svou schopností eliminovat tvorbu kožních šupinek (používá se např. v šamponech proti lupům). Účinnost této molekuly je však v produktech Blue Cap zvýšena procesem molekulární aktivace. Pyritionát zinku rovněž působí antibakteriálně a protiplísňově.

Použití:

Před použitím dobře protřepejte a aplikujte vždy v kolmé poloze. Aplikujte 2–3 krát denně na suché a drsné okrsky postižené kůže. Lze používat i na vlasovou pokožku. Nastříknutí sprejem po dobu 3 sekund představuje přibližně dávku 1 ml roztoku a pokryje plochu odpovídající asi dlani ruky. Při aplikaci na podrážděnou nebo poškozenou pokožku může mírně pálit nebo štípat. Tento pocit však brzy vymizí.

Pro ošetřování menších nebo hůře dostupných ploch pokožky, zejména v obličeji je vhodné používat krém Blue Cap.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.