Domů / Péče o tělo / Vlasová kosmetika / Přípravky proti vypadávání vlasů

Bioaquanol H Regulátor vlasového růstu 250ml


Žádné hodnocení. Kód: 3099901 Produktové číslo: 8594975140226
Regulátor vlasového růstu
Výrobce: SILVITA s.r.o.
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Běžná cena: 249,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 219,00 Kč , plus doprava
 
Bioaquanol H Regulátor vlasového růstu 250ml

Regulátor vlasového růstu
Obsah: 250 ml

Je nový, vysoce účinný regulátor růstu vlasů s obsahem kyseliny hyaluronové, extraktů z chrupavky a řady vitamínů. Bylo klinicky prokázáno, že přeměna nezralého vlasu na vlas zralý a jeho vypadávání je regulováno obsahem kyseliny hyaluronové a dalších látek v okolí vlasové cibulky. BIOAQUANOL H právě takové látky obsahuje a při pravidelné aplikaci navodí normální stav v pokožce a obnoví tak růstový cyklus vlasů. Dále BIOAQUANOL H zlepšuje sorbci vody v pokožce, zvyšuje pevnost a vláčnost vlasů a odstraňuje výskyt lupů.

APLIKACE: Alespoň jednou denně na postižené místo smotkem vaty popřípadě přímo vetřít prsty do pokožky vlasové části hlavy nebo obočí. Ukazuje se, že největšího efektu lze dosáhnout kombinací obou BIOAQUANOLů, a to tak, že nejdříve stimulujeme buňky vytvářející vlas BIOAQUANOLEM U a růst vlasů řídíme BIOAQUANOLEM H.

Složeni: dle INCI: Aqua, Alcohol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Nonoxynol-9, Panthenol,Niacin, Biotin, Glycoaminoglycans, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Butylparaben (and) Ethylparaben (and) Propylparaben, Fragrance

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.