Domů / Pro děti / Dětská výživa / Kojenecká mléka / Pokračovací mléka

HiPP MLÉKO HiPP HA2 Combiotic 500g


Žádné hodnocení. Kód: 4062300119697 Produktové číslo: 4062300287945
Pokračovací kojenecká výživa pro kojence od ukončeného 6. měsíce
Výrobce: HiPP CZECH s.r.o.
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
Běžná cena: 380,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 360,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
HiPP MLÉKO HiPP HA2 Combiotic 500g
HiPP mléko HA Combiotik je pokračovací kojenecká výživa s hydrolyzovanou bílkovinou. Výrobce HiPP vyvinul novou generaci hypoalergenní kojenecké výživy - HiPP HA Combiotik, která je určena pro speciální výživu dětí ohrožených alergií. Složení je připraveno podle vzoru mateřského mléka. Hydrolyzovaná bílkovina má obzvláště jemnou chuť a spojuje tak hypoalergenní výživu s rostoucí potřebou chutné stravy u starších kojenců.
Balení obsahuje 500 g.
Potravina pro zvláštní výživu, pokračovací mléčná kojenecká výživa.
 
Důležitá upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou zastoupením svých živin a jejich kvalitou mateřské mléko. Výrobek je určený pro výživu kojenců starších 6 měsíců. HiPP HA 2 má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku 6 měsíců by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Dávkování a způsob užití

Převařte pitnou vodu a nechte zchladnout na 40-50 °C. 2/3 množství vody vlijeme do lahve. Přidáme odměrkou dané množství výživy a protřepeme. Poté dolijeme zbytek vody a opět důkladně protřepeme. Zchladíme na teplotu 37 °C, zkontrolujeme a podáváme.
Dávkování je rozdílné podle potřeby.

Složení

Obsahuje laktózu, rostlinné oleje, hydrolyzovanou bílkovinu mléčné syrovátky, vlákninu, vitamíny.
Neobsahuje lepek
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.