Domů / Pro děti

Sunar complex 3 - 600 g 1 ks


Žádné hodnocení. Kód: 3928950 Produktové číslo: 8592084415730
Batolecí mléko, pro děti od ukončeného 12. měsíce věku
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
220,00 Kč , plus doprava
 
Sunar complex 3 - 600 g 1 ks

Sunar Complex 3 je mléčná výživa v prášku. Je určen pro výživu malých dětí od ukončeného 12. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar Complex 3 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Není určen dětem do 1 roku.

Sunar pečuje s láskou o dětská bříška více než 80 let.
 
Nová kojenecká mléka Sunar se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany nejpokročilejší technologií s přísnou kontrolou kvality.

Unikátní receptura Sunaru vychází z více než 80 let výzkumu a obsahuje kombinaci živin, které jsou i v mateřském mléce.
 
Proč si vybrat batolecí mléko Sunar Complex 3?
 
Doporučená denní dávka 330 ml zajistí dítěti 70% příjem denní potřeby vápníku a až 90 % vitaminu D potřebných pro správný růst kostí a zubů. Zároveň obsahuje 50 % denní dávky železa, které podporuje krvetvorbu a imunitní systém.

Batolecí mléko Sunar Complex 3 je přizpůsobeno speciálním potřebám batolat, proto obsahuje více důležitých živin než kravské mléko:
- Omega 3 mastné kyseliny DHA pro správný vývoj mozku
- Vitaminy A, C, D a železo pro správnou funkci imunitního systému
- Regulovaný obsah bílkovin, který nezatěžuje mladé ledviny vašeho dítěte
 
Další vlastnosti:
- Unikátní receptura podle vzoru mateřského mléka
- Mléčný tuk a prebiotická vláknina GOS pro spokojené bříško
- Vitamin D a vápník pro správný růst kostí
- Bez palmového oleje
- Bez přidaných cukrů, pouze mléčný cukr laktóza

Benefity:

  • Mléčný tuk
  • 80 let výzkumu
  • Spokojené bříško
  • Lahodná mléčná chuť
  • Bez palmového oleje

Složení:

Odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, smetana (obsahuje mléčný tuk), slunečnicový olej, kokosový olej, řepkový olej, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), vápenaté soli kyseliny fosforečné, citronan draselný, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecitin), chlorid hořečnatý, chlorid sodný, L-askorbát sodný, rybí olej, cholin chlorid, síran železnatý, L-askorbyl-6-palmitát, inositol, síran zinečnatý, L-karnitin, D-α-tokoferol, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl palmitát, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, jodid draselný, seleničitan sodný, kyselina listová, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, síran manganatý, kyanokobalamin.

Skladujte:

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Vždy podávejte pouze čerstvě namíchanou porci. Připravenou porci spotřebujte do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znovu nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a tmavém místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Způsob přípravy:

1) Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Připravte si čistý hrneček nebo pítko.
2) Převařte pitnou vodu vhodnou pro děti a nechte ji vychladnout např. ve vodní lázni na 40 °C. Vlijte požadované množství do vysterilizovaného hrníčku nebo pítka (dávkování viz tabulka). Nespotřebovanou převařenou vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.
3) Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím nože a vsypte do hrnečku požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Používejte vždy pouze přiloženou odměrku.
4) Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37–40 °C. Připravenou porci ihned podávejte.

Dávkování:

Věk dítěte  Množství vody1 Počet odměrek2 Množství obnoveného mléka (ml)  Počet mléčných porcí za den (24 hodin)  Doporučená celková potřeba mléka za den
 6 - 8 měsíců  180  6  200  5  1000
 9 - 10 měsíců  180  6  200  4  800
 11 - 12 měsíců  180  6  200  2 - 3  400 - 600

1Množství převařené kojenecké vody

2Používejte vždy přiloženou odměrku

Zarovnaná odměrka obsahuje 4,4 g Sunar Complex 3 a odpovídá 87,7 kJ (20,5 kcal). 100 ml Sunar Complex 3 = 3 zarovnané odměrky (13,3 g prášku) + 90 ml vody.
 

Upozornění: Při krmení dítě držte vždy v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak muže dojít k zalknutí. Nedávejte více nebo méně prášku, než udává tabulka. Neměňte poměr prášku a vody bez porady s lékařem! Převedení na jiný druh kojeneckého mléčného přípravku, jakož i zavedení nemléčného příkrmu provádějte pouze v souladu s doporučením dětského lékaře.

Balení: 600g

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.