Domů / Sport a zdravý životní styl / Intimní život

Aphrodisia V pro muže 60 kapslí


Žádné hodnocení. Kód: 3834265 Produktové číslo: 8584135000880
Doplněk stravy - unikátní kombinace pěti rostlin z různých koutů světa a L-argininu
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Běžná cena: 760,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 659,00 Kč , plus doprava
 
Aphrodisia V pro muže 60 kapslí

Aphrodisia „V“ pro muže - doplněk stravy

Pojďte až na vrchol, zlepšete si postavení!

Použití: Aphrodisia „V“ pro muže - doplněk stravy obsahuje speciální formuli s urychleným nástupem účinku, která pomáhá mužům zkvalitnit erekci a také zvýšit sexuální touhu a výkon. Aphrodisia „V“ pro muže je produkt složený z unikátní kombinace  pěti rostlin z různých koutů světa a L-argininu.*

Účinky: : Obsahuje extrakt z kořene Maca1, který příznivě ovlivňuje sexuální potenci, sexuální touhu a napomáhá zvyšovat libido. Přispívá ke zvyšování množství a pohyblivosti spermií. Má příznivý vliv na zdravý mužský reprodukční systém. Sibiřský Ženšen2 pomáhá vyvolat a zlepšit erekci. Přispívá k sexuálnímu zdraví. Příznivě ovlivňuje fyzickou a duševní výkonnost. Extrakt z plodů Kotvičníku Zemního3 podporuje sexuální touhu a sexuální výkon. Má příznivý vliv na mužský močový a reprodukční systém. Extrakt z kořene Muira puama4  přispívá k fyzické a psychické odolnosti.  Extrakt z listů Ginkgo biloba5 přispívá ke správnému prokrvení orgánů.

Doporučené denní dávkování: 2x denně 1 kapsle po jídle, nebo 2 kapsle najednou 1-2 hodiny před pohlavním stykem. Maximální denní dávka je 2 kapsle.

Upozornění: Doplněk stravy Aphrodisia „V“ není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosahu dětí! Denní doporučená dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy neužívejte po datu minimální trvanlivosti uvedeném na obalu.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotách 5-25 °C. Doplněk stravy nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Hmotnost: 35,8 g (+/-5%) 60 kapslí

* Organismus každého muže nebo ženy je jedinečný a výsledky při užívání produktů Aphrodisia V pro ženy a Aphrodisia V pro muže jsou individuální a mohou se u jednotlivých mužů a žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

 

Obsah výživových prvků v 1 kapsli

(hmotnost)

Denní dávka 2 kapsle (hmotnost)

% DDD 2 kapsle

L- Arginin

250 mg

500 mg

(x)

Maca Peruánská (Lepidium mayenii) – extrakt z kořeňe

100 mg

200 mg

(x)

Sibířský Ženšen (Eleutherococcus senticosus) – extrakt z kořene

100 mg

200 mg

(x)

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) – extrakt z plodů 

25 mg

50 mg

(x)

Muira puama (Ptychopetalum olacoides) - extrakt z kořene

20 mg

40 mg

(x)

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) - extrakt z listů

10 mg

20 mg

(x)

DDD: doporučené denní dávky    % (X) - není určena

Vyrobeno v USA 

* Organismus každého muže nebo ženy je jedinečný a výsledky při užívání produktů Aphrodisia V pro ženy a Aphrodisia V pro muže jsou individuální a mohou se u jednotlivých mužů a žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

Složení:

Obsahuje extrakt z kořene Maca, který příznivě ovlivňuje sexuální potenci, sexuální touhu a napomáhá zvyšovat libido. Přispívá ke zvyšování množství a pohyblivosti spermií. Má příznivý vliv na zdravý mužský reprodukční systém.

Sibiřský Ženšen pomáhá vyvolat a zlepšit erekci. Přispívá k sexuálnímu zdraví. Příznivě ovlivňuje fyzickou a duševní výkonnost. 

Extrakt z kořene Muira puama  přispívá k fyzické a psychické odolnosti.  

Extrakt z listů Ginkgo biloba přispívá ke správnému prokrvení orgánů.

Balení: 60 kapslí
Distributor produktů: Imperial Vitamins CZ s.r.o., Křenová 479/71, Brno 602 00
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.