Domů / Sport a zdravý životní styl / Intimní život

Aphrodisia V pro ženy 10 kapslí


Žádné hodnocení. Kód: 3834232 Produktové číslo: 8584135000873
Doplněk stravy - napomáhá ke zvýšení sexuální touhy
Produkt již není v prodeji
Aphrodisia V pro ženy 10 kapslí

Použití: Aphrodisia „V“ pro ženy- doplněk stravy obsahuje speciální formuli, která vyváženě kombinuje bylinné výtažky a aktivní látky. Aphrodisia „V“ pro ženy napomáhá ke zvýšení sexuální touhy¹²³ a k udržení zdravého sexuálního apetitu u žen¹²³.

Učinky: Obsahuje Extrakt z listů Damiany¹ která přispívá ke zdravému sexuálnímu apetitu, pomáhá udržet zdravé sexuální vztahy. Napomáhá mentálnímu a fyzickému uvolnění.  Extrakt z kořene Muira Puama²,  pomáhá udržet zdravé sexuální vztahy a přispívá k fyzické a psychické odolnosti. Extrakt z kořene Maca³, který příznivě ovlivňuje sexuální touhu a napomáhá zvyšovat libido. Příznivě ovlivňuje ženské sexuální funkce. Napomáhá ke zvýšení mentálního a fyzického výkonu.

Doporučené denní dávkování: 2x denně 1 kapsle po jídle, při pravidelném užívání se zvyšuje účinek doplňku stravy. Maximální denní dávka je 2 kapsle.

Upozornění: Doplněk stravy Aphrodisia „V“ není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosahu dětí! Denní doporučená dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy neužívejte po datu minimální trvanlivosti uvedeném na obalu.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotách 5-25 °C. Doplněk stravy nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Složení: L-Arginin hydrochlorid, extrakt z listů Damiany (Turnera diffusa ), Extrakt z kořene Muira puama (Ptychopetalum olacoides), extrakt z kořene Macy Peruánské (Lepidium mayenii), želatina, Protispékavé látky: uhličitan vápenatý, stearan hořečnatý

Hmotnost: 38,2 g (+/- 5%)

Obsah: 60 kapslí

Obsah výživových prvků v 1 kapsli

(hmotnost)

Denní dávka 2 kapsle (hmotnost)

% DDD 2 kapsle

L- Arginin

125 mg

250 mg

(x)

Damiana (Turnera diffusa)- Extrakt z listů

100 mg

200 mg

(x)

Muira puama (Ptychopetalum olacoides) - extrakt z kořene

100 mg

200 mg

(x)

Maca Peruánská (Lepidium mayenii)– extrakt z kořene

13,5 mg

27 mg

(x)

DDD: doporučené denní dávky    % (X) - není určena 

Vyrobeno v USA

 

* Organismus každého muže nebo ženy je jedinečný a výsledky při užívání produktů Aphrodisia V pro ženy a Aphrodisia V pro muže jsou individuální a mohou se u jednotlivých mužů a žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

Složení:

Obsahuje Extrakt z listů Damiany která přispívá ke zdravému sexuálnímu apetitu, pomáhá udržet zdravé sexuální vztahy. Napomáhá mentálnímu a fyzickému uvolnění.

Extrakt z kořene Muira Puama,  pomáhá udržet zdravé sexuální vztahy a přispívá k fyzické a psychické odolnosti.

 

Extrakt z kořene Maca³, který příznivě ovlivňuje sexuální touhu a napomáhá zvyšovat libido. Příznivě ovlivňuje ženské sexuální funkce. Napomáhá ke zvýšení mentálního a fyzického výkonu.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.