Domů / Veterinární přípravky / Antiparazitika pro psy

Arpalit Dog Elektronický repelent


Žádné hodnocení. Kód: 2983543 Produktové číslo: 8594013703055
Vydává ultrazvukové impulzy o frekvenci 40 kHz neslyšitelné pro člověka a zvíře
Výrobce: AVEFLOR, a. s.
Produkt již není v prodeji
Arpalit Dog Elektronický repelent

Veterinární technický prostředek Arpalit Dog elektronický repelent je vhodný pro psy všech velikostí a každého věku. Používá se i pro starší a slabá zvířata náchylná k nemocem, v době laktace, pro štěňata/koťata i pro zvířata pobývající v domácnosti. Elektronický repelent obsahuje mikročip, který vydává ultrazvukové impulzy o frekvenci 40 kHz neslyšitelné pro člověka a zvíře. Krátké ultrazvukové impulzy ruší a odpuzují parazity v okruhu 3 m od zvířete a tím brání jeho napadení.

 

 

Cílový druh zvířat:

Psi

 

 

Indikace:

-  Veterinární technický prostředek elektronický repelent Arpalit® Dog je vhodný pro psy všech velikostí a každého věku. Používá se i pro starší a slabá zvířata náchylná k nemocem, pro štěňata, v době laktace i pro zvířata pobývající v domácnosti.

-  Veterinární technický prostředek elektronický repelent Arpalit® Dog se připne na obojek otvorem směrem k tělu zvířete. Elektronický repelent obsahuje mikročip, který vydává ultrazvukové impulzy o frekvenci 40 kHz neslyšitelné pro člověka a zvíře. Krátké ultrazvukové impulzy ruší a odpuzují parazity v okruhu 3 metrů od zvířete a tím brání napadení.

-  Účinnost elektronického repelentu Arpalit® Dog neklesá ve vlhku a dešti, ale před koupáním zvířete se musí odložit. 
-  Elektronický repelent Arpalit® Dog se doporučuje se používat především v období nejvyššího výskytu parazitů (březen – říjen).

-  Po nasazení elektronického repelentu na obojek zvířete se sníží výskyt parazitů v závislosti na počátečním zamoření zvířete. K výraznému snížení výskytu parazitů dochází po 7 dnech od nasazení elektronického repelentu. -  U zvířat s významným výskytem parazitů se doporučuje, zejména v počáteční fázi vysokého zamoření parazity, zkombinovat elektronický repelent Arpalit® Dog s antiparazitárními přípravky (Arpalit Neo® sprej, mechanický rozprašovač, pěna). Po 35 dnech od nasazení se, obvykle, na těle zvířete parazité nevyskytují. Tento stav setrvává po dobu účinnosti elektronického repelentu 10 měsíců od první aktivace.

-  Elektronický repelent Arpalit® Dog je neškodný pro lidi i zvířata, není toxický, je bez zápachu.

 

 

Způsob použití:

Vyjměte přístroj z obalu a odstraňte červenou pojistku. Po 10-ti násobném zablikání LED světla se zařízení aktivuje. Po aktivaci elektronického repelentu je odhadovaná životnost baterie 1 rok. Elektronický repelent Arpalit® Dog upevněte přívěšek na obojek zvířete. Otvor s mřížkou, odkud jsou ultrazvukové vlny vydávány, musí směřovat k tělu zvířete.

Pro kontrolu funkce elektronického repelentu stiskněte tlačítko, rozsvícení LED žárovky signalizuje, že je zařízení funkční. Elektronický repelent Arpalit® Dog elektronický repelent napájí  litiová baterie, kterou nelze vyměnit. 

 

 

 návod

Zvláštní upozornění:

-  Zařízení je malé, dbejte zvýšené pozornosti při manipulaci u malých dětí.

-  Chraňte elektronický repelent Arpalit® Dog před poškozením v přítomnosti jiných zvířat.

-  Chraňte před potopením ve vodě. Neotevírejte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

 

Zvláštní podmínky pro uchování:

Uchovávejte v suchém prostředí při teplotě 5 – 25 °C.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.