Domů / Pro děti / Dětská výživa / Kojenecká mléka

HiPP MLÉKO HiPP HA1 Combiotic 500g


Žádné hodnocení. Kód: 4062300119666 Produktové číslo: 4062300119666
Počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku, od narození
Výrobce: HiPP CZECH s.r.o.
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
299,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
HiPP MLÉKO HiPP HA1 Combiotic 500g
Důležitá upozornění:
Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou zastoupením svých živin a jejich kvalitou mateřské mléko. HiPP HA1 počáteční mléko by mělo být používáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Výrobek je určený pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Je vhodný pro výživu kojenců během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.
HiPP mléko HA Combiotik je hypoalergenní počáteční kojenecká výživa s hydrolyzovanou bílkovinou. Výrobce HiPP vyvinul novou generaci hypoalergenní kojenecké výživy - HiPP HA Combiotik, která je určena pro speciální výživu dětí ohrožených alergií. Složení je připraveno podle vzoru mateřského mléka. Hydrolyzovaná bílkovina má obzvláště jemnou chuť a spojuje tak hypoalergenní výživu s rostoucí potřebou chutné stravy u starších kojenců.
 
 • PROBIOTIK - Přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury ? v individuální variabilitě a množství.
 • PRAEBIOTIK - Hodnotná vláknina GOS (galaktooligosacharidy): inspirované přírodou.
 • Polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem LCP (omega 3&6), které jsou také obsaženy v mateřském mléce. Jsou obzvláště důležité v prvních měsících života, protože děti si je ještě neumí sami v dostatečném množství vytvořit.
 • Hydrolyzovaná bílkovina: vznik alergií významně ovlivňuje mléčná bílkovina. Společnost HiPP používá pro výrobu HiPP HA 1 pouze štěpenou bílkovinu.
 • Lehce stravitelný a dobře zasytí (obsahuje lehce stravitelný škrob).
 • Bez lepku.
Balení obsahuje 500 g.
 
Potravina pro zvláštní výživu, počáteční mléčná kojenecká výživa.

Dávkování a způsob užití

Návod k přípravě
Prosím dodržujte následující doporučení. Nesprávná příprava nebo uchovávání připravené láhve by mohlo vést k ohrožení zdraví Vašeho dítěte. Připravujte výživu před každým krmením čerstvou. Zbytky znovu nepoužívejte. Láhev a všechny její součásti vždy pečlivě vymyjte. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a zamezte kolísání teplot. Výrobek spotřebujte do 3 týdnů od otevření obalu. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření!).
 
 • Pitnou vodu určenou pro kojence před každou přípravou čerstvě převaříme a necháme zchladnout na teplotu cca 40 až 50 stupňů.
 • 2/3 připravené vody nalijeme do láhve.
 • Odměrku lehce naplníme výrobkem a zarovnáme o hranu výrobku uvnitř boxu. Odměřené množství výrobku přidáme do láhve.
 • Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme.
 • Přidáme zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepeme.
 • Zchladíme na teplotu, vhodnou k pití (cca 37 °C). Teplotu prověříme.
Množství nápoje a dávkování:
může být rozdílné na základě individuálních potřeb. Uvedená tabulka je pouze orientační.
 
 • 1. - 2. týden: 5-7 porcí na den ? na jednu dávku 60 ml vody 2 odměrky mléka
 • 3. - 4. týden: 5-7 porcí na den - na jednu dávku 90 ml vody 3 odměrky mléka
 • 5. - 6. týden: 5-6 porcí na den - na jednu dávku 120 ml vody 4 odměrky mléka
 • 7. - 8. týden: 5 porcí na den - na jednu dávku 150 ml vody 5 odměrek mléka
 • 3. - 4. měsíc: 5 porcí na den - na jednu dávku 180 ml vody 6 odměrek mléka
 • od uk. 4 měsíce: 5 porcí na den - na jednu dávku 210 ml vody 7 odměrek mléka

Složení

Složení: Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (palmový olej, řepkový olej, slunečnicový olej), hydrolyzovaná bílkovina mléčné syrovátky, škrob, galaktooligosacharidy z laktózy (z mléka), vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, chlorid draselný, emulgátor ? estery mono a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou, směs olejů obsahujících LCP (rostlinný olej z Mortierella alpina, rybí olej), L-tyrosin, L-fenylalanin, hydroxid draselný, hydroxid sodný, L-askorbát sodný pus L-askorbyl-6-palmitát (vitamin C), uhličitan hořečnatý, cholin, L-tryptofan, uhličitan vápenatý, inositol, mléčnan železnatý, síran zinečnatý, L-karnitin, přírodní kultury mléčného kvašeni (Lactobacillus fermentum hereditum), D-pantothenát vápenatý, retinyl-acetát (vitamin A), nikotinamid, síran měďnatý, DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E), thiamin hydrochlorid (vitamin B1), ribofl avin (vitamin B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), síran manganatý, jodičnan draselný, kyselina listová, fytomenadion (vitamin K), selenan sodný, D-biotin, cholekalciferol (vitamin D), kyanokobalamin (vitamin B12). Vztahuje se k sušenému stavu.
 
Informace pro alergiky: obsahuje mléko a ryby.
 

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.