Domů / Doplňky stravy

Kitl Eligin BIO 120 kapslí + plecháček


Žádné hodnocení. Kód: 3875433 Produktové číslo: 8595251001613
Doplněk stravy - Kitl Eligin BIO je zázvorový extrakt s vitamínem C
Produkt již není v prodeji
Kitl Eligin BIO 120 kapslí + plecháček

Kitl Eligin BIO je zázvorový extrakt s vitamínem C, který je vhodný na podporu imunity. Je vyrobený z kvalitního BIO zázvoru s vysokým množstvím účinných látek. V této limitované edici dárkového balení získáte navíc i originální smaltový hrnek Kitl (plecháček).

Podpořte svou imunitu přírodní cestou!

Popis

Doporučené dávkování Eliginu:

  • K nespecifickému zvyšování odolnosti organismu dlouhodobě 2-3 kapsle 2x denně.
  • K podpoře imunity při akutních stavech krátkodobě až 12 kapslí denně.
  • Pro potlačení zvracení 2 kapsle 2x denně, začít užívat 1-2 dny předem.

Vyšší dávkování je možné pouze po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Užívejte při jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutin. Eligin není určen dětem do 6 let věku.  

Veškeré podrobné informace o Kitl Eligin BIO najdete na stránkách www.eligin.com.

Kitl Eligin BIO je registrován jako doplněk stravy. Obsah balení: 120 + 10 kapslí navíc / 350 mg

 

Složení (v jedné kapsli 350 mg): zázvorový extrakt* 292 mg (Zingiber officinale Rosc L.), vitamín C (kyselina L-askorbová) 58 mg (73 % RHP**). Rozpustná kapsle je vyrobena z hypromelózy. Zázvorový extrakt v jedné kapsli obsahuje 2801 µg (6)-gingerolu a 1353 µg (6)-shogaolu***.

*) z ekologického zemědělství, **) referenční hodnota příjmu, ***) analýza laboratoře Ústavu výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i., leden 2017

Upozornění: Kapsle je plně stravitelná a rozpustí se až ve střevech, díky tomu potlačí pálivé účinky extra silného zázvoru. Práškový obsah kapsle lze konzumovat i samostatně. Skladujte v chladu a temnu. Není určeno pro děti do 6 let. Nevhodné při zánětech žaludku. Při žlučníkových kamenech doporučujeme užívání přípravku předem konzultovat s lékařem. Nevhodné pro osoby užívající léčiva proti srážlivosti krve (např. Warfarin). Nepřekračujte doporučenou dávku. Uchovejte mimo dosah dětí. Nemůže být užíváno jako náhrada pestré stravy.

Nežádoucí účinky: při nedostatečném zapití je možné pociťovat chvilkové pálení v nadbřišku, které odezní během několika minut. U citlivějších osob se může za několik minut po požití dostavit pocit tepla nebo pálení žáhy. Zázvor ani vitamín C se neakumulují v organismu, lze užívat dlouhodobě.  

Balení: 120 kapslí

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.