Domů / Péče o tělo / Tělová kosmetika / Ruce a nehty

URGO FILMOGEL Poškozené nehty 3.3ml


Žádné hodnocení. Kód: 3406189 Produktové číslo: 3546895517256
Poškozené nehty* chrání před mikrobiologickými, fyzikálními a chemickými vlivy
Produkt již není v prodeji
URGO FILMOGEL Poškozené nehty 3.3ml

URGO Filmogel® Poškozené nehty* chrání před mikrobiologickými, fyzikálními a chemickými vlivy. Obsahuje hydroxypropylchitosan, což je polymer přírodní původu, který se aktivně váže na strukturu nehtu a má posilující účinek. Po aplikaci vytváří na povrchu nehtu ochranný a stabilizující film, který nehet chrání před mikrobiologickými, chemickými a fyzikálními vlivy. Přípravek proniká do nehtu, stabilizuje jeho strukturu a podporuje růst zdravých, regenerovaných a chráněných nehtů.

Filmogel určený k ošetření nehtů poškozených mykózou nebo poraněním.

 

  • Čistí, regeneruje a chrání nehet
  • Stabilizuje strukturu nehtu
  • Podporuje růst zdravých regenerovaných nehtů

 

 

Návod k použití:

 

Přípravek se nanáší 1× denně na čisté a suché nehty. Použití je velmi snadné, štěteček umožňuje optimální aplikaci na povrch nehtu, na kůžičku v okolí a pod okraj nehtu. Zlepšení při používání přípravku bude viditelné, až nehty odrostou, nečekejte okamžitě viditelné výsledky. Čím dříve začnete ošetřovat poškozenou oblast, tím dříve zmizí! Nehty na rukou vyrostou přibližně o 1 cm a nehty na nohou o ⅓ cm za tři měsíce. U starších osob se růst nehtů zpomaluje.

 

Zlepšení nehtů nastává ve dvou fázích:

  1. Zastaví se postup poškození.
  2. S růstem nehtu začíná odrůstat poškozená část, která se postupně odstraní při stříhání nehtů.

 

Vhodný pro:

 

Dospělé a děti od tří let věku.

 

Obsah balení:

 

1 lahvička o objemu 3,3 ml.

 

Upozornění a opatření:

 

Nepoužívejte na rány. Možné nežádoucí účinky: ve velmi ojedinělých případech se může objevit kožní podráždění v okolí místa aplikace. Nepoužívejte v případě alergie na kteroukoli složku přípravku.

 

Poradit s lékařem byste se měli v případě, že spodní část nehtu (nehtové lůžko) vypadá poškozeně, pokud máte černý nehet bez předchozího poranění, máte cukrovku anebo sníženou imunitu.

 

Určeno k lokální aplikaci na nehty. Nepolykejte. Chraňte před otevřeným ohněm a jiskrami. Nekuřte během aplikace, dokud produkt zcela nezaschne, nebo v blízkosti otevřené lahvičky. Po použití pečlivě uzavřete. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na krabičce a lahvičce.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.