Domů / Zdravotní potřeby / Hojení chronických ran

Imunoglukan P4H krém 30g


Žádné hodnocení. Kód: 8588002084034 Produktové číslo: 8588002084034
Kosmetický přípravek na regeneraci, ochranu a udržování dobrého stavu kůže.
Výrobce: PLEURAN, s.r.o
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
224,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Imunoglukan P4H krém 30g

Vhodný na suchou a atopickou kůži:

  • ekzém
  •  dermatitida
  •  alergie na slunce

Péče o pokožku po: 

  • ozáření
  • popálení
  • poranění

Intenzivně hydratuje všechny typy pokožky. Neobsahuje parabeny a parfémy.

Problémová kůže
Epitelové buňky na povrchu kůže tvoří největší funkční a imunitní bariéru organismu. Jestliže tato bariéra funguje správně, chrání pokožku před ztrátou vody a zabraňuje vstupu chemikálií a mikroorganismů do kůže. Integrita nebo celistvost kůže je porušena u lidí se suchým, alergickým, nebo zápalovým kožním onemocněním. To snižuje její obranyschopnost vůči vlivům z vnějšího prostředí. Postižená kůže je ve zvýšené míře vystavena neustálému působení vnějších faktorů, jako jsou chemikálie, detergenty, parfémy, UV záření, drobná poranění a alergeny, což vede k zvýšené prostupnosti kůže pro patogeny s rizikem vzniku infekce. Normalizace bariérové funkce kůže je velmi důležitá v prevenci a na zpomalení progrese suchých, alergických anebo zápalových kožních onemocnění, používáním přípravků, které podporují zdravou keratinizaci a imunitní funkce kůže. Obranyschopnost kůže může být zlepšena díky modulaci imunokompetentních buněk, jako jsou makrofágy, NK buňky (přirození zabíječi) a neutrofily. Imunomodulace pomáhá chránit kůži před výskytem suchých, alergických, zápalových a infekčních onemocnění.

Charakteristika účinné složky krému Imunoglukan P4H®:
Imunoglukan P4H® krém obsahuje účinnou složku Imunoglukan, vyrobenou patentovanou technologií. Imunoglukan představuje komplex biologicky aktivních polysacharidů s majoritním zastoupením beta-glukanu pleuran, který je známý jako aktivátor důležitých imunitních buněk – makrofágů. Makrofágy dokážou rozeznat a zlikvidovat buňky a substance, které jsou tělu cizí (např. bakterie, viry, plísně, atd.). Aktivované makrofágy produkují enzymy elastázu a kolagenázu, které jsou důležité pro usnadnění migrace buněk a procesy hojení. Beta-glukan stimuluje různé typy kožních buňek (Langerhansovy buňky - kožní makrofágy, epidermální keratinocyty a fibroblasty), které příznivě působí na regeneraci, ochranu a udržování dobrého stavu kůže.

Použití:
Imunoglukan P4H® krém má regenerační a hydratační účinky. Pomáhá udržovat pokožku v dobrém stavu po ozáření (úpal, radioterapie). Zároveň vytváří optimální podmínky pro hojení tím, že přímo v kůži zadržuje vodu. Intenzivně hydratuje všechny typy pokožky. Imunoglukan P4H® krém je vhodný na regeneraci a obnovu poškozené kůže po popálení a poranění. Formulace krému je emulze typu olej ve vodě, která udržuje pokožku zdravou, vláčnou a hydratovanou, napomáhá její přirozené obnově. Neobsahuje parabeny a je vhodný i na suchou a atopickou kůži (ekzém, dermatitida, alergie na slunce), kterou pomáhá udržovat v dobrém stavu. Imunoglukan P4H® krém svým mnohonásobným účinkem obnovuje celkovou integritu (celistvost) kůže u všech typů pokožky.

Jak používat Imunoglukan P4H® krém:
Na postižené místo naneste přiměřenou vrstvu krému dva až třikrát denně.

Předtím, než použijete Imunoglukan P4H® krém:
Nepoužívejte přípravek v případě, že jste přecitlivělí nebo alergičtí na některou jeho složku. Krém se může bezpečně
použít v průběhu těhotenství a kojení. Nedoporučuje se používat ho současně s kortikosteroidními přípravky v akutní fázi
ekzému (vzplanutí).

Složení (INCI):
AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BETAGLUCAN, GLYCERIN, STEARETH-2, STEARETH-21, CERA ALBA, CETEARYL ALCOHOL, STEARIC ACID, DIMETHICONE, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL UNDECYLENATE, CHLOROPHENESIN, CETRIMONIUM BROMIDE, SODIUM HYDROXIDE

Obsah: 30 g

Skladujte při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým sluncem a mrazem. Pouze pro vnější použití!

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.