Domů / Zdravotnické prostředky

ACM MOLUTREX sol.3ml


Žádné hodnocení. Kód: 3558195 Produktové číslo: 3760095252551
Zdravotnicky prostředek pro místní aplikaci na pokožku
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
339,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
ACM MOLUTREX sol.3ml

Zdravotnicky prostředek pro místní aplikaci na pokožku. ACM MOLUTREX lokální péče proti moluskám obsahuje 5 % hydroxidu draselného a je určena k nanášení na papuly molusek. Toto vysoce nakažlivé virové onemocnění obecně postihuje kůži a někdy sliznici, zejména u dětí s atopickou kůží. Je vhodné k použití u dospělých a dětí starších 2 let.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 5 % hydroxidu draselného
  • lokální aplikace na pokožku
  • pro dospělé a děti od 2 let

Složení

1 ml roztoku obsahuje 50 mg hydroxidu draselného a čištěnou vodu.

Použití

Naneste přípravek na papuly molusek, aniž byste zasáhli zdravou kůži v okolí, a nechte zaschnout. Aplikujte 1-2x denně, dokud se neobjeví zčervenání (obvykle po 2-10 dnech). Nevyžaduje se žádné oplachování. Přípravek může být použit na obličeji a na těle (s výjimkou očí a sliznice). Jakmile se objeví zánětlivá reakce (většinou po 2-10 dnech) přestaňte aplikovat na zanícené papuly molusek. Moluska zmizí během 2-6 týdnů.

Upozornění

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Skladujte ve svislé poloze. Po každé aplikaci pečlivě uzavřete. Z bezpečnostních důvodu je lahvička naplněna 3 ml roztoku.

Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.