Domů / Čaje

LEROS BABY Dětský čaj dýchací cesty s lípou n. s.20x2g


Žádné hodnocení. Kód: 2470939 Produktové číslo: 8594740521977
bylinný dětský čaj
Výrobce: LEROS, s.r.o.
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
53,00 Kč , plus doprava
 
LEROS BABY Dětský čaj dýchací cesty s lípou n. s.20x2g
POPIS

Obsahuje vitamíny a další látky, které přispívají k posílení odolnosti organismu a ochraně horních cest dýchacích. Pití čaje se doporučuje hlavně v období nachlazení. Rostlinné látky jsou šetrné k lidskému organizmu, a proto je tento čaj vhodnou součástí pitného režimu pro děti všech věkových skupin.

PŘÍPRAVA

 

1 nálevový sáček přelijeme 1/4 l vařící vody a po 5 -10 minutách vyluhování v přikryté nádobě sáček vyjmeme. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Jestliže doslazujete cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Složení:

 

RŮŽE ŠÍPKOVÁ 56 %

LÍPA VELKOLISTÁ 23 %

RYBÍZ ČERNÝ 10 %

DIVIZNA VELKOKVĚTÁ 5 %

ROOIBOS 5 %

ECHINACEA 1 %

 

 

DÁVKOVÁNÍ

Děti od 6 měsíců do 3 let: 1-2 šálky denně po lžičkách nebo z dětské láhve. Děti od 3 let: 2-3 šálky denně. Dospělí: 3-5 šálků denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

UPOZORNĚNÍ

V případě, že čaj přislazujete cukrem, používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné podávání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.