Domů / Doplňky stravy

Boswellia s chondroitinem a kolagenem tbl.30


Žádné hodnocení. Kód: 8595067106496 Produktové číslo: 8595067106496
Doplněk stravy - Přípravek tlumí chronické záněty kloubů, pohybového ústrojí a dýchacího ústrojí
Produkt již není v prodeji
Boswellia s chondroitinem a kolagenem tbl.30

Obzvláště vhodné pro starší osoby, z nichž více než 90 % trvale trpí potížemi s pohybovým aparátem, a pro sportovce, kteří opakovaně silně zatěžují hlavní klouby (ramena, kolena), kosti, chrupavky nebo páteř. Pro svou účinnost a bezpečnost se Boswellia s kolagenem může užívat dlouhodobě, i celoživotně. Ve spojení s vitamínem C obsahuje originální kombinaci látek, které působí blahodárně zejména na normální funkci kostí, chrupavek a správnou syntézu kolagenu.

  • pro normální funkci chrupavek ,
  • pro normální funkci kostí a kloubů
  • pro normální tvorbu kolagenu, která je nezbytná pro pohybový aparát
  • pro udržení normální funkce imunitního systému
  • pro správnou funkci cév
  • pro péči o pokožku, chrup a dásně

Složení a účinky:
Boswellia s kolagenem a vitamínem C je obzvláště vhodná pro starší osoby, z nichž přes 90 % trvale trpí různými potížemi týkajícími se pohybového aparátu. Také pro sportovce, kteří opakovaně silně zatěžují hlavní klouby organismu (kolena, ramena) a páteř. Pro svou účinnost a bezpečnost se Boswellia s kolagenem může užívat dlouhodobě, ba i celoživotně.
Boswellia s kolagenem a vitamínem C obsahuje originální kombinaci látek, které působí blahodárně zejména na normální funkci kosti, chrupavek a tvorbu kolagenu.

Kolagen, jehož tvorba je závislá na vitamínu C, je bílkovina, která tvoří základní mezibuněčnou hmotu. Je přítomna ve struktuře kostí, chrupavek, svalů i cévních tkání. Přispívá k dobrému stavu zubů a dásní, dopomáhá k rychlejšímu hojení pooperačních ran. Zjednodušeně je možno říci, že kolagen dává pevnost a pružnost potřebnou pro konstrukci všech lidských orgánů. Kolagen spolu s vitamínem C jsou potřebné k hojení ran. Kolagen je jednou z nejdůležitějších bílkovin v lidském organismu. V kůži je úlohou kolagenu udržet nejvyšší kvalitu struktury pokožky, nepřetržitá obnova kožních buněk, zabraňování jejich dehydrataci, minimalizace vzniku vrásek, a také udržování pevnosti a pružnosti pokožky. Kolagen je obsažen v tělech všech obratlovců. Rostliny kolagen neobsahují. Vitamín C obsažený v přípravku přispívá k normální tvorbě kolagenu.
 
Vitamin C je velice důležitý pro tvorbu kolagenu a pojiva. Pokud není vitamínu C v těle dostatečné množství, trpí tím soudržnost a pohyblivost soudržných tkání.
 
Dávkování: 1 tableta denně.
 
Upozornění:   Nedoporučuje se překračovat doporučené denní množství. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci, ani jako náhrada pestré stravy. Ukládejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.
Balení: 30 tablet
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.