Domů / Doplňky stravy

Carbofit rostlinné tobolky 60


Žádné hodnocení. Kód: 8594011210203 Produktové číslo: 8594011210203
Doplněk stravy - Aktivované dřevěné uhlí, určené k detoxikaci organismu. Udržuje cholesterol v normálu a reguluje střevní pochody
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
113,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Carbofit rostlinné tobolky 60

Aktivované dřevěné uhlí, určené k detoxikaci organismu. Udržuje cholesterol v normálu a reguluje střevní pochody.

Carbofit - aktivované dřevěné uhlí, je zejména vhodný na pročištění těla od škodlivin, které se rády usazují ve vnitřních orgánech. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je Carbofit až o 80 % účinnější a neobsahuje rakovinotvorné příměsi. Carbofit adsorbuje jedovaté látky, ale neodvádí z těla živiny, vitamíny a minerály, proto si vysloužil přezdívku „Chytré uhlí".

Carbofit vyrábíme v balení 20 a 30 tobolek a v prášku - 25 g.

Carbofit napomáhá k: - přirozené očistě organismu - zachovaní správné činnosti střev - udržení cholesterolu v normálu - regulace střevní pochody - příznivé působení na na střevní flóru - při nachlazení pohlcuje bakterie v hrdle - odstraňuje zápach z úst

Další výhody Carbofitu - disponuje velkou adsorpční kapacitou - váže toxické látky - jde o přípravek na čistě přírodní bázi - nepoškozuje střevní flóru - neobsahuje konzervanty, dochucovadla a barviva

Pro koho je Carbofit určen? - pro všechny, kteří chtějí mít své tělo v pořádku - pro ty, kteří potřebují odstranit z těla škodliviny - pro ty, kteří chtějí příznivě ovlivnit činnost střev

  • Složení: 1 složka Carbofit: přírodní aktivované dřevěné uhlí
  • Balení: obsahuje 60 tobolek přípravku Carbofit

Balení v rostlinných tobolkách V-caps vhodné i pro vegetariány

Užívání: Pro dospělé 1-2 tobolky Carbofit za den, nejlépe mezi jídly, po dobu 1 měsíce, 2-3 x v průběhu roku užívání přípravku Carbofit opakovat. Pro děti poloviční dávka.

Je Carbofit novinka?

Je i není. Dřevěné uhlí s úspěchem používali už staří Indiáni, dávno před tím, než připluli Evropané do Ameriky. O jeho adsorpčních schopnostech, stejně jako o vynikajícím prostředku při střevních potížích se ví už řadu let. V naší zemi se jedná spíše o novinku, i když je u nás poměrně dobře známé živočišné uhlí, které se hojně užívalo při průjmech a plynatosti. Nikdy se však nepoužívalo na pročištění - detoxikaci organismu. Aktivované dřevěné uhlí je až o 80% účinnější než uhlí živočišné a navíc neobsahuje rakovinotvorné příměsi.

Co to je ad sorpce?

Většina lidí se domnívá, že došlo k tiskové chybě, že správné slovo je absorpce. Ale ve skutečnosti jsou to dvě odlišná slova s rozdílným významem.

Jaký je rozdíl mezi absorpcí a adsorpcí ?

  • Absorpce : pohlcení, či vstřebávání jedné látky druhou. Absorbentem je pak látka, která umí vstřebat, pohltit či obklopit jedovatou látku a odvést z těla ven. Existuje však riziko, že při cestě trávicím traktem může dojít k uvolnění jedovaté látky zpět do organismu, protože tyto vazby nejsou příliš pevné.
  • Adsorpce : přichycení látky k povrchu jiné látky. Toto "navázání" je velmi pevné a zabraňuje následnému uvolnění jedů zpět do organismu. V praxi to vypadá tak, že Carbofit při cestě organismem vychytává jedy, zbavuje je jejich škodlivého účinku, nahromadí (naadsorbuje) je na svém povrchu a bezpečně odvede z těla ven. Dřevěné uhlí má vynikající schopnost vychytávat různé plyny, těžké kovy, jedy a další chemické látky - je schopný navázat na sebe až tisícinásobky své váhy.

Víte že, v některých zemích patří aktivované dřevěné uhlí k vybavení ambulancí a odděleních první pomoci, pro použití při otravách. Je doporučován lékaři jako součást domácích lékárniček, hlavně v rodinách s malými dětmi. Funguje jako první pomoc v případech otravy jedovatými látkami nebo léky, ale i v případě střevních potíží. Obecně platí pravidlo, že čím dříve se aplikuje dřevěné uhlí tím větší naděje na zlepšení. Aktivované uhlí účinkuje velmi rychle - už během jedné minuty.

Jak aktivované dřevěné uhlí užívat?

Jedním z výrobků z aktivovaného dřevěného uhlí je Carbofit a na jeho příkladě, bychom si mohli způsob užívání trochu přiblížit. Carbofit se prodává buď ve formě tobolek, nebo prášku, který se rozmíchá ve vodě. Tobolky Carbofit jsou pohodlnější na užívání - spolknou se a je to. Prášek má tu výhodu, že vychytává i bakterie hrdle a jeho očistná cesta organismem je delší. Pročišťuje celý trávicí systém už od jeho začátku, tzn., že začíná účinkovat už v ústech. Kdežto u tobolek, je to sice pohodlnější, ale cesta je kratší - až od žaludku směrem dolů.

Kdy a proč uhlí užívat?

Za prvé je to snaha pročistit organismus od jedovatých látek a za druhé je to při zažívacích obtížích jako je např. průjem, plynatost. Při očistě organismu se doporučuje užívat Carbofit nejméně po dobu jednoho měsíce (přesnější informace na příbalovém letáčku).

V případě požití škodlivých (jedovatých) látek se doporučuje až 10-ti násobná dávka uhlí vůči požité látce.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.