Domů / Doplňky stravy

Carbofit rostlinné tobolky 60


Žádné hodnocení. Kód: 8594011210203 Produktové číslo: 8594011210203
Doplněk stravy - Aktivované dřevěné uhlí, určené k detoxikaci organismu. Udržuje cholesterol v normálu a reguluje střevní pochody
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
150,00 Kč , plus doprava
 
Carbofit rostlinné tobolky 60

Aktivované dřevěné uhlí, určené k detoxikaci organismu. Udržuje cholesterol v normálu a reguluje střevní pochody.

Carbofit - aktivované dřevěné uhlí, je zejména vhodný na pročištění těla od škodlivin, které se rády usazují ve vnitřních orgánech. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je Carbofit až o 80 % účinnější a neobsahuje rakovinotvorné příměsi. Carbofit adsorbuje jedovaté látky, ale neodvádí z těla živiny, vitamíny a minerály, proto si vysloužil přezdívku „Chytré uhlí".

Carbofit vyrábíme v balení 20 a 30 tobolek a v prášku - 25 g.

Carbofit napomáhá k: - přirozené očistě organismu - zachovaní správné činnosti střev - udržení cholesterolu v normálu - regulace střevní pochody - příznivé působení na na střevní flóru - při nachlazení pohlcuje bakterie v hrdle - odstraňuje zápach z úst

Další výhody Carbofitu - disponuje velkou adsorpční kapacitou - váže toxické látky - jde o přípravek na čistě přírodní bázi - nepoškozuje střevní flóru - neobsahuje konzervanty, dochucovadla a barviva

Pro koho je Carbofit určen? - pro všechny, kteří chtějí mít své tělo v pořádku - pro ty, kteří potřebují odstranit z těla škodliviny - pro ty, kteří chtějí příznivě ovlivnit činnost střev

  • Složení: 1 složka Carbofit: přírodní aktivované dřevěné uhlí
  • Balení: obsahuje 60 tobolek přípravku Carbofit

Balení v rostlinných tobolkách V-caps vhodné i pro vegetariány

Užívání: Pro dospělé 1-2 tobolky Carbofit za den, nejlépe mezi jídly, po dobu 1 měsíce, 2-3 x v průběhu roku užívání přípravku Carbofit opakovat. Pro děti poloviční dávka.

Je Carbofit novinka?

Je i není. Dřevěné uhlí s úspěchem používali už staří Indiáni, dávno před tím, než připluli Evropané do Ameriky. O jeho adsorpčních schopnostech, stejně jako o vynikajícím prostředku při střevních potížích se ví už řadu let. V naší zemi se jedná spíše o novinku, i když je u nás poměrně dobře známé živočišné uhlí, které se hojně užívalo při průjmech a plynatosti. Nikdy se však nepoužívalo na pročištění - detoxikaci organismu. Aktivované dřevěné uhlí je až o 80% účinnější než uhlí živočišné a navíc neobsahuje rakovinotvorné příměsi.

Co to je ad sorpce?

Většina lidí se domnívá, že došlo k tiskové chybě, že správné slovo je absorpce. Ale ve skutečnosti jsou to dvě odlišná slova s rozdílným významem.

Jaký je rozdíl mezi absorpcí a adsorpcí ?

  • Absorpce : pohlcení, či vstřebávání jedné látky druhou. Absorbentem je pak látka, která umí vstřebat, pohltit či obklopit jedovatou látku a odvést z těla ven. Existuje však riziko, že při cestě trávicím traktem může dojít k uvolnění jedovaté látky zpět do organismu, protože tyto vazby nejsou příliš pevné.
  • Adsorpce : přichycení látky k povrchu jiné látky. Toto "navázání" je velmi pevné a zabraňuje následnému uvolnění jedů zpět do organismu. V praxi to vypadá tak, že Carbofit při cestě organismem vychytává jedy, zbavuje je jejich škodlivého účinku, nahromadí (naadsorbuje) je na svém povrchu a bezpečně odvede z těla ven. Dřevěné uhlí má vynikající schopnost vychytávat různé plyny, těžké kovy, jedy a další chemické látky - je schopný navázat na sebe až tisícinásobky své váhy.

Víte že, v některých zemích patří aktivované dřevěné uhlí k vybavení ambulancí a odděleních první pomoci, pro použití při otravách. Je doporučován lékaři jako součást domácích lékárniček, hlavně v rodinách s malými dětmi. Funguje jako první pomoc v případech otravy jedovatými látkami nebo léky, ale i v případě střevních potíží. Obecně platí pravidlo, že čím dříve se aplikuje dřevěné uhlí tím větší naděje na zlepšení. Aktivované uhlí účinkuje velmi rychle - už během jedné minuty.

Jak aktivované dřevěné uhlí užívat?

Jedním z výrobků z aktivovaného dřevěného uhlí je Carbofit a na jeho příkladě, bychom si mohli způsob užívání trochu přiblížit. Carbofit se prodává buď ve formě tobolek, nebo prášku, který se rozmíchá ve vodě. Tobolky Carbofit jsou pohodlnější na užívání - spolknou se a je to. Prášek má tu výhodu, že vychytává i bakterie hrdle a jeho očistná cesta organismem je delší. Pročišťuje celý trávicí systém už od jeho začátku, tzn., že začíná účinkovat už v ústech. Kdežto u tobolek, je to sice pohodlnější, ale cesta je kratší - až od žaludku směrem dolů.

Kdy a proč uhlí užívat?

Za prvé je to snaha pročistit organismus od jedovatých látek a za druhé je to při zažívacích obtížích jako je např. průjem, plynatost. Při očistě organismu se doporučuje užívat Carbofit nejméně po dobu jednoho měsíce (přesnější informace na příbalovém letáčku).

V případě požití škodlivých (jedovatých) látek se doporučuje až 10-ti násobná dávka uhlí vůči požité látce.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.