Domů / Doplňky stravy

Chlorella + Spirulina tbl.60


Žádné hodnocení. Kód: 8595067108506 Produktové číslo: 8595067108506
Doplněk stravy - přírodní zdroj biologicky aktivních látek
Produkt již není v prodeji
Chlorella + Spirulina tbl.60

Chlorella, doplněk stravy, je přírodní zdroj biologicky aktivních látek. Chlorella aktivizuje organismus a doplňuje látky, které jsou pro tělo důležité při špatných stravovacích návycích. V kombinaci s biomasou řasy Spirulina tak produkt představuje zcela vyváženou kombinaci prospěšných látek. Díky mikronizaci je výrazně zvýšen účinek. Mikronizace je moderní farmaceutická technologie, která zvyšuje využitelnost biologicky aktivních látek.

Dávkování:    2x denně (ráno a večer) 4 tablety v průběhu hlavního jídla. Případné zvýšení dávky konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.
 
Doporučené použití:
  • Chlorella slouží jako zdroj regeneračního faktoru, tzv. chlorella růstového faktoru,
  • Chlorella je přírodním zdrojem prospěšných biologicky aktivních látek.
  • Chlorella je určena k doplnění látek, kterých má tělo nedostatek při špatných stravovacích návycích.
  • Chlorella je doporučována při potížích, které vznikají v důsledku moderního nezdravého životního stylu.

Složení a účinky:
Doplněk stravy Chlorella se doporučuje jako vhodný doplněk zdravého životního stylu. Obsahuje sušenou biomasu sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella je vhodná jako doplněk stravy pro osoby se zvýšenými nároky na příjem základních živin, obzvláště při dietách, kde je vhodné živočišnou bílkovinu (maso) nahradit nebo doplnit rostlinnou bílkovinou, nebo v období růstu organismu či zvýšené fyzické zátěže.
 
Chlorella obsahuje biologicky aktivní látky, známé pod názvem Chlorella růstový faktor (CGF), které aktivizují řadu procesů v lidském organismu. Díky přírodnímu původu jsou tyto složky vhodným zdrojem pro doplnění chybějících látek v organismu. Chlorella podporuje růst zdravé střevní mikroflóry. Současné působení jednotlivých složek a střevní mikroflóry působí příznivě na komfort zažívání.
 
Stále častěji jíme "rychlé" potraviny bohaté na sacharidy (cukry) a tuky, ale se sníženým obsahem výživově významných složek (bílkovin, nenasycených a polynenasycených mastných kyselin, probioticky aktivní vlákniny, vitamínů a minerálů). Někteří z nás podléhají netradičním výživovým návykům, při kterých může docházet k nedostatku esenciálních aminokyselin, některých vitamínů a minerálů.
 
Neplnohodnotná strava může být v některých případech příčinou řady potíží. Chlorella je schopna při pravidelném užívání eliminovat nedostatky současných nevyvážených a nevhodných stravovacích návyků.

 

Upozornění:    Nedoporučuje se překračovat doporučené denní množství. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci, ani jako náhrada pestré stravy. Ukládejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.