Domů / Doplňky stravy

Esprico cps.60


Žádné hodnocení. Kód: 4104480325038 Produktové číslo: 4104480320040
Dietetický přípravek pro zvláštní lékařské účely určený k dietnímu postupu při poruchách nedostatku pozornosti/hyperaktivity, které jsou doprovázeny poruchami koncentrace a učení.
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
420,00 Kč , plus doprava
 
Esprico cps.60
  • Jednoduché užívání: ESPRICO ®, to jsou žvýkací kapsle s příjemnou ovocnou chutí: kapsle se buď polykají nebo žvýkají, případně je možné otevřít kapsli, vymáčknout její obsah a ten smíchat s jídlem (např.džus, jogurt). ESPRICO ® je vhodné užívat během jídla nebo po něm.
  • Viditelné výsledky: ESPRICO ® má prokazatelný účinek na pozornost a koncentraci již po 2–4 týdnech užívání.
  • Složení: ESPRICO ® obsahuje čistý olej z mořských ryb a za studena lisovaný rostlinný pupalkový olej. U všech olejů se přísně sleduje výskyt těžkých kovů a jiných škodlivých látek.
  • Přidané látky: ESPRICO ® neobsahuje dochucovadla, konzervační prostředky, lepek ani laktózu.
  • Tolerance: ESPRICO ® je velmi dobře snášeno. Upozornění: ESPRICO by se nemělo užívat při alergii na některou ze složek, jako např.na ryby, pupalku.

Složení

ESPRICO® obsahuje čistý olej z mořských ryb a přírodní, rostlinný olej z pupalky. Tyto oleje obsahují esenciální Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny. Magnezium a zinek vhodně doplňují složení. Chutné žvýkací kapsle ESPRICO® každý den zaručí potřebné množství živin pro vaše dítě.

ESPRICO® neobsahuje lepek, laktózu, glutamát a ftaláty. Neobsahuje žádné konzervační prostředky.
ESPRICO® kapsle s ovocnou příchutí

Pouze 2 x 2 kapsle denně!
Chutné, žvýkací kapsle vhodné pro děti!
Ovocná příchuť!

Návod na použití:

Pro děti od 5 let: 2 kapsle během jídla nebo po jídle každé ráno a večer.
Pro děti od 3 let: 1 kapsle během jídla nebo po jídle každé ráno a večer.
Žvýkací kapsle se polykají nebo žvýkají s malým množstvím tekutiny. Obsah kapsle je také možné vytlačit na lžičku nebo zamíchat do jídla.
 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.