Domů / Doplňky stravy

Fertility Blend pro PÁRY (ženy+muži) tob.90+60


Žádné hodnocení. Kód: 2986389 Produktové číslo: 8594059734839
Doplněk stravy - Přípravek pro podporu přirozeného početí
Výrobce: Simply You a.s.
Produkt již není v prodeji
Fertility Blend pro PÁRY (ženy+muži) tob.90+60

Fertility Blend® pro ženy je doplněk stravy, který pomáhá díky svému složení k přirozené plodnosti a reprodukci4 a k regulaci hormonální aktivity1. Navíc přispívá k běžnému metabolizmu homocysteinu2, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu3. Fertility Blend® pro muže je doplněk stravy, který přispívá díky obsaženým látkám k normální spermatogenezi5 a k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi4.

• přípravek obsahuje jedno balení určené výhradně pro ženu (90 tob.) a jedno balení určené výhradně pro muže (60 tob.).
• účinnost ověřena klinickou studií amerických lékařů Stanford University School of the Medicine

Doporučené dávkování:
Fertility Blend® pro ženy: 3 tobolky denně. Fertility Blend® pro muže: 2 tobolky denně. Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Není určeno pro děti.

Vysvětlivky:

1vitamin B6, 2kyselina listová, 3železo, 4zinek, 5selen

Složení:

Fertility Blend® pro ženy: L-arginin, hořčík (oxid hořečnatý), plnivo: mikrokrystalická celulóza, extrakt zeleného čaje (Camelia sinensis), suchý extrakt z natě jetele lučního (Trifolium pratense L.), vitamin E (D-α-tokoferyl-acetát), zinek (citrát zinečnatý), protispékavá látka: stearan hořečnatý, železo (elementární/kar­bonylové železo), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglu­tamová), selen (selenan sodný), plnivo: oxid křemičitý, vitamin B12 (hydroxokobalamin).

Fertility Blend® pro muže: L-karnitin fumarát, plnivo: mikrokrystalická celulóza, extrakt zeleného čaje (Camelia sinensis), vitamin C (L-askorbová kyselina), extrakt děhelu čínského (Angelica sinensis L.), vitamin E (D-α-tokoferyl-acetát), zinek (citrát zinečnatý), protispékavá látka: stearan hořečnatý, vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglu­tamová), selen (selenan sodný), vitamin B12 (hydroxokobalamin), plnivo: oxid křemičitý.

Výrobce:
Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Balení: 150 tobolek

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.