Domů / Doplňky stravy

Gemioptal FORTE cps.60


Žádné hodnocení. Kód: 2762301 Produktové číslo: 8595011118414
Doplněk stravy - Kompletní výživa pro Vaše oči
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Produkt již není v prodeji
Gemioptal FORTE cps.60

Přípravek Gemioptal® FORTE je doplněk stravy obsahující přírodní karotenoidy lutein a zeaxantin, získané z rostliny měsíčku lékařského, extrakt z borůvky a extrakt z hroznového semínka. Lutein a zeaxantin jsou základní stavební prvky sítnice a je potřeba je neustále doplňovat. Extrakt z borůvky a z hroznového semínka mají silné antioxidační účinky Ženšen je nejčastěji užívanou exotickou bylinou. Slouží jako kompenzace stresu, který má neblahý vliv na lidský organismus.

Gemioptal® FORTE slouží zejména jako prevence vzniku velmi závažného onemocnění, kterým je Věkem Podmíněná Makulární Degenerace (VPMD). 

Složení produktu není náhodné. Stojí za ním jak vědecky podložené výsledky mezinárodních studií, ale také zkušenosti odborníků oční kliniky Gemini především pak prim. MUDr. Pavla Stodůlky, Ph.D. a prim. MUDr. Pavla Čejky. 

Dávkování + složení

Doporučené dávkování:

Dospělí 1 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.