Domů / Doplňky stravy

KNEIPP 3 bylinky na odvodnění tob.60


Žádné hodnocení. Kód: 3347417 Produktové číslo: 4008233100159
Doplněk stravy - Kneipp 3 bylinky na odvodnění je přípravkem vyvinutým na výše uvedené problémy. Obsahuje výtažky ze tří bylin, které jsou od pradávna ceněny pro své diuretické účinky
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
223,00 Kč , plus doprava
 
KNEIPP 3 bylinky na odvodnění tob.60

Trápí Vás otoky?

Otékají Vám nohy?

Užíváte léky, které způsobují zadržování vody v těle?

Potřebujete odvodnit organismus?

Potřebujete podpořit detoxikaci svého těla?

Kneipp 3 bylinky na odvodnění je přípravkem vyvinutým na výše uvedené problémy. Obsahuje výtažky ze tří bylin, které jsou od pradávna  ceněny pro své diuretické (močopudné) účinky: nať kopřivy a petržele, plody jalovce. Kneipp 3 bylinky na odvodnění pomáhá vyloučit z těla škodlivé látky přirozenou cestou. Ve spojení s vyváženou stra­vou, dostatečným příjmem tekutin a pohybem se budete cítit mnohem lépe. Přípravek nemá žádné kontraindikace, tzn. můžete ho užívat i v těhotenství, během kojení.

Oceňují ho lidé trpící otoky, lidé trpící zavodněním organismu, které často způsobují různé léky. Lidé, kteří musí v zaměstnání dlouho stát, jako například magistry v lékárnách, kadeřnice, prodavačky, ho oceňují, protože cítí znatelnou úlevu.

Příčinou zadržování vody v těle je také solení, vyšší příjem cukru, překyselení organismu, ale i některé druhy hormonální antikoncepce.

Typickými důsledky zavodnění jsou celulitida, otoky, pocit nafouknutí a nadměrné pocení.

Kneipp 3 bylinky na odvodnění patří k nejoblíbenějším přípravkům řady Kneipp nejen u nás, ale i v jiných zemích. Výroba ve společnosti Kneipp-Werke je zárukou vysoké kvality vstupních surovin i jejich zpracování.

Složení: prášek z listů kopřivy 100 mg, prášek plodů jalovce 100 mg, prášek z nati petržele 140 mg, biotin 12 μg, kyselina listová 50 μg v jedné tobolce

Balení: 60 tobolek

Dávkování: 2x až 4x denně 1 tobolku před hlavním jídlem.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.