Domů / Doplňky stravy

Medicolux Royal 500ml

Kód: F4629
Doplněk stravy - Kolagen je základní stavební složkou kostí, zubů, chrupavek, vaziv a očních rohovek

1 hodnocení
Produkt již není v prodeji
Medicolux Royal 500ml

Vitalita a mladistvý vzhled mohou být víc než vzpomínkou. Stačí tělu dodat to, co mu s přibývajícím věkem chybí.

Kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském organismu. Je základní stavební složkou kostí, zubů, chrupavek, vaziv a očních rohovek, tvoří desetinu celkové hmotnosti člověka a až 70 % kůže. Zodpovídá nejen za její pružnost, pevnost a správné navlhčení, ale také za vitalitu kloubů a tělesných orgánů.

Právě nedostatek kolagenu bývá zodpovědný za projevy stárnutí. Prvních dvacet let života si naše tělo vytváří kolagen samo. S přibývajícím věkem tuto schopnost však ztrácí. Tím, že organismu dodáte kolagen, přispějete k udržení normálního stavu svých kostí, k udržení svalové hmoty a jejímu růstu.

Kolagenový drink Ramissio Collagen nabízí řešení, které je rychlé, velmi dobře stravitelné pro vaše tělo a zároveň šetrné. Obsahuje také vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Tyto účinky posiluje i vitamín B3, který přispívá k udržení normálního stavu pokožky.

Doporučená denní dávka: 50 ml 1 krát denně. Láhev obsahuje přibližně 10 doporučených denních dávek kolagenu. Je proto ideální k pravidelné každodenní konzumaci v domácnosti.

Složení: demineralizovaná voda, kolagen z ryb (8000 mg/50 ml), borůvkový prášek, pektin, kyselina citronová, citrát sodný, xanthan, sukralóza, maltodextrin,
sorban draselný, aroma, vitamin B3, vitamin C

Balení: 500ml

Hodnocení
Marie hodnotil: Čas: 15:12 Datum: 21.01.2017
Ramissio Royal Collagen je malý zázrak. Užívám jej od loňského roku ve třech 12týdenních cyklech a výsledky ? Známí
po mně pokukují a říkají nahlas - co je na Tobě jiného ? Vypadáš výborně ! nebo ....jsi nějaká jiná !
Původně jsem jej začala užívat po značném úbytku hmotnosti, abych co nejvíce zamezila jeho nepříznivým důsledkům (jako
"povislá" kůže atd).
Výsledek předčil má očekáváni. Pravidelný přísun kolagenu nejen velmi příznivě ovlivnil stav pokožky celého těla, ale
nejpatrnější "ozdravení" - jak se zdá i v zimních měsících - je zaznamenáváno právě ve tváři. Po té, co mne na tyto pozitivní změny
již pravidelně upozorňují moji známí shledávám, že to jsou změny viditelné nejen pro mé okolí, ale že jsem je na základě těchto upozornění zaznamenala a dnes už za své přijala i já.
A co dodat ?