Domů / Doplňky stravy

Orenzym Lacto tbl.50 (Noventis)


Žádné hodnocení. Kód: 3551133 Produktové číslo: 8595014721055
Doplněk stravy - Enzym laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které laktózu špatně tráví.
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Běžná cena: 189,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 159,00 Kč , plus doprava
 
Orenzym Lacto tbl.50 (Noventis)

Orenzym Lacto


Orenzym Lacto je doplněk stravy s enzymem laktázou. Enzym laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které laktózu špatně tráví. 

Balení: 50 tablet. Hmotnost obsahu 12 g.

Tablety jsou určeny pro osoby s nesnášenlivostí mléčného cukru. Užívejte 1 tabletu s každým jídlem obsahujícím laktózu. V případě potřeby můžete užít 2 tablety v závislosti na množství laktózy v jídle nebo Vaší snášenlivosti laktózy. Neužívejte více než 8 tablet denně. Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Tablety se užívají s jídlem, polykají se celé a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny, např. sklenkou vody.

Doplněk stravy Orenzym Lacto je doplněk stravy s enzymem laktázou. Enzym laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které laktózu špatně tráví. 

A MŮŽETE SI VYCHUTNAT MLÉKO
 

Laktáza je enzym nacházející se v tenkém střevě, který štěpí přírodní mléčný cukr laktózu. Mléčný cukr nebo-li laktóza je přirozeně přítomen v mléčných výrobcích. Za normálních okolností je v tenkém střevě štěpen enzymem laktázou na jednoduché cukry glukózu a galaktózu, které jsou absorbovány do krevního řečiště. Některé děti a mnoho dospělých neprodukuje dostatečné množství laktázy, což vede ke snížení schopnosti trávit mléko. 

V případě laktózové intolerance se nestrávená laktóza dostává do tlustého střeva, kde za pomocí střevní mikroflóry vznikají plyny, které dráždí tlusté střevo, způsobují nadýmání, bolesti břicha a průjem. 

Samotná nesnášenlivost neboli intolerance laktózy postihuje až 50% světové populace. Znamená to tedy, že polovina světové populace není schopna si vychutnat mléčné výrobky, aniž by zažila nepříjemné projevy charakteristické pro laktózovou intoleranci (nadýmání, bolest břicha, průjem).

Když osoby nesnášející laktózu přestanou konzumovat mléčné výrobky, jejich příjem vápníku má tendenci být nižší, což může pro lidské tělo znamenat vážný problém.

Doporučené dávkování se nesmí překračovat. 
Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Snášenlivost laktózy je různá, a proto doporučujeme se poradit ohledně úlohy této látky ve stravě s lékařem nebo lékárníkem. 

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.