Domů / Doplňky stravy

PROBIO-FIX 30 želatinových tobolek


Žádné hodnocení. Kód: 2851260 Produktové číslo: 8595103958737
doplněk stravy obsahující klinicky účinné množství probiotických bakterií
Výrobce: SVUS Pharma a.s.
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Běžná cena: 269,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 219,00 Kč , plus doprava
 
PROBIO-FIX 30 želatinových tobolek

Probio-Fix probiotikum je doplněk stravy obsahující klinicky účinné množství probiotických bakterií Probio-Fix je doplněk stravy obsahující klinicky účinné množství probiotických bakterií – 4 miliardy. 

Probio-Fix obsahuje dva probiotické kmeny (Lactobacillus acidophilus LA-5, Bifidobacterium animalis spp.lactis BB-12) s dlouhou historií bezpečného užívání v potravinářském, jakož i farmaceutickém průmyslu. Účinnost těchto kmenů byla ověřena v četných pokusech a desítkách klinických sledování. Přítomné probiotické kmeny vykazují synergický účinek na organizmus konzumenta.

Lyofilizované bakterie jsou v přípravku Probio-Fix uloženy v jedinečné polysacharidové matrix pro zachování životaschopnosti probiotické kultury, čímž je zajištěna mimořádná stabilita produktu i při normální teplotě a současně ochrana před působením žaludeční kyseliny. 

Charakteristika:

Kontakt tobolky Probio-Fix se žaludeční kyselinou způsobuje rozpuštění želatinového obalu tobolky v průběhu 5-15 minut. Při následné rehydrataci polysacharidové matrix dochází ke změně povrchu matrix do formy gelu, který je odolný vůči kyselému prostředí žaludku, a tím chrání v něm uložené probiotické bakterie.

V prostředí dvanáctníku (pH 6,5) dochází k rozpuštění gelu, rehydrataci lyofilizovaných bakterií a jejich následnému uvolnění do střeva.

Probio-Fix obsahuje laktobacily a bifidobakterie, které jsou u většiny zdravých lidí nejpočetnějšími bakteriálními kmeny střevní mikroflóry. Probiotické kultury se po užití produktu Probio-Fix rozmnoží v trávícím traktu, kde dočasně kolonizují zejména tlusté střevo. Svou aktivitou se podílí na vytěsňování a eliminaci patogenů, čímž mohou napomáhat při stabilizaci střevní mikroflóry.

Pro jejich dlouhodobý efekt je podstatné, že dokáží vyvolat specifické odpovědi střevního imunitního systému.

Co jsou probiotika a kde se nacházejí?

Probiotika jsou živé mikroorganizmy , které při podání v dostatečném množství vyvolávají zlepšení zdravotního stavu hostitele (definice WHO, 2001).

Probiotické kmeny se vyskytují přirozeně v mléce, v některých sýrech a jiných kvasných produktech. Ovšem pouze některé bakterie mléčného kvašení přítomné v potravinách mají dostatečné probiotické vlastnosti a jsou schopny pozitivně ovlivnit hostitele.

Výhodou probiotik ve formě farmaceuticky zpracovaných doplňků stravy je přítomnost garantovaného množství bezpečných a účinných probiotických kmenů, které lze užívat též v případě nesnášenlivosti mléčných produktů.

Složení - účinné složky:

Lyofilizované probiotické kultury, Lactobacillus acidophilus LA-5,

Bifidobacterium animalis spp.lactis BB-12 - 4 miliardy bakterií

Složení - pomocné látky: dextróza, výtažek z kvasnic, stearan hořečnatý(prevence hrudkovatění), askorban sodný(antioxidant) inositol(antioxidant), glutamát sodný(stabilizátor), alginát sodný(stabilizátor), odstředěné sušené mléko, želatina, oxid titaničitý(barvivo).

Nutriční hodnota jedné tobolky

Probio-Fix: Bílkoviny 71 mg, Sacharidy 132 mg, Tuky 2 mg, Energetická hodnota 3,5 kJ/0,8 kcal

Těhotenství a kojení:

V souladu s obecnou lékařskou praxí by měl o podávání doplňku stravy Probio-Fix těhotným a kojícím ženám rozhodnout vždy lékař.

Dávkování:

Při dlouhodobém užívání se doporučuje užít jednu tobolku Probio-Fix denně, nejlépe před jídlem.

Při akutních potížích (průjem, zácpa) se doporučuje užít dvě tobolky Probio-Fixu denně, nejlépe ráno a večer.

Pro dosažení maximálně příznivého účinku probiotika v průběhu antibiotické léčby se doporučuje užívat Probio-Fix spolu s malým jídlem minimálně 3 hodiny před anebo po podání antibiotika. Pro plné obnovení střevní mikroflóry užívejte alespoň 14 dní po ukončení antibiotické léčby.

Při cestování do zemí s výskytem průjmu cestovatelů je třeba začít užívat 2 tobolky denně nejméně 7 dní před cestou, 2-3 tobolky denně během pobytu a 2 tobolky denně alespoň 14 dní po návratu.

Způsob užití:

Tobolky Probio-Fix se užívají celé s trochou vody. Lze je také otevřít a obsah zamíchat do jogurtu nebo studené viskózní potraviny (ne vody).

Je Probio-Fix účinný?

Nejlepší výsledky s použitím probiotického doplňku stravy

Probio-Fix se dosáhly při pravidelném užívání.

Výsledky dosažené při užívání produktu Probio-Fix zejména při průjmu, zácpě a dalších akutních, jakož i chronických stavech, byly publikovány v odborné literatuře.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Přípravek Probio-Fix není určen jako náhrada pestré stravy.

Není vhodné pro děti do 3 let.

Přípravek Probio-Fix neužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Uchovávání:

Ukládejte mimo dosah a dohled dětí! Uchovávejte při teplotě nepřesahující 25°C, mimo dosah přímého slunečního světla.

Dodavatel:

S&D Pharma CZ, spol. s r.o., Praha, Česká republika

Balení: 30 tobolek

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.