Domů / Doplňky stravy

smectaGo Diosmectitum 3g 12 sáčků


Žádné hodnocení. Kód: 3515781 Produktové číslo: 3582186002223
Zdravotnický prostředek určený k léčbě akutního průjmu u dospělých a dětí starších 8 let a k léčbě chronického průjmu nebo bolestí břicha u dospělých
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
171,00 Kč , plus doprava
 
smectaGo Diosmectitum 3g 12 sáčků
SmectaGo je zdravotnický prostředek určený k léčbě akutního průjmu u dospělých a dětí starších 8 let a k léčbě chronického průjmu nebo bolestí břicha u dospělých.
SmectaGo je přírodní čištěný jíl s vysokou vazebnou kapacitou, který se váže s hlenem sliznice zažívacího traktu, a zvyšuje tak jeho kvalitu a množství. Touto cestou chrání sliznici proti infekci a škodlivým látkám a umožňuje rychlejší uzdravení.
Vzhledem k minimálním nežádoucím účinkům (pouze přecitlivělost na účinnou látku nebo zácpa) a nevstřebávání se do organismu vykazuje SmectaGo velmi vysoký bezpečnostní profil pro všechny věkové kategorie. Může se užívat v těhotenství a při kojení. Je vhodná pro děti od 8 let. Mohou ji užívat také diabetici.
SmectaGo je nová forma Smecty určená k přímému užití. Nemusí se ředit ani zapíjet. Je tedy ideální pro všechny životní situace, kde jste v pohybu, na cestách, ve spěchu. Má příjemnou karamelovo-kakaovou příchuť.
 
Balení obsahuje 12 sáčků (hmotnost 1 sáčku jsou 3 g).

Dávkování a způsob užití

SmectaGo se užívá přímo ze sáčku, bez ředění.
 
Léčba akutního průjmu:
Děti (8 až 15 let včetně): Na začátku léčby užít 2 sáčky, poté 1 sáček po každé měkké stolici, max. 4 sáčky za den. Je nutné podávat perorální rehydratační roztok k náhradě tekutin ztracených při průjmu a k prevenci dehydratace (nedostatku tekutin v těle).
Dospělí a děti starší než 15 let: Na začátku léčby užít 2 sáčky, poté 1 sáček po každé měkké stolici, max. 6 sáčků za den.
Při akutním průjmu je možné užívat SmectaGo až 3 dny. Pokud průjem trvá déle než 3 dny, poraďte se s lékařem.
 
Léčba chronického průjmu nebo bolesti břicha:
Dospělí (pouze): Max. 3 sáčky za den (1 ráno, 1 v poledne, 1 večer) podle potřeby.
Při chronickém průjmu nebo bolesti břicha je možné užívat SmectaGo bez porady s lékařem maximálně 2 týdny. SmectaGo se nedoporučuje užívat dlouhodobě nebo opakovaně.
 
Nepokračujte v léčbě průjmu a poraďte se s lékařem jestliže se příznaky nezlepší nebo se zhorší po uplynutí doporučené doby léčby, případně pokud se průjem vrací opakovaně nebo dochází ke střídání průjmu a zácpy.

Složení

Každý dáček obsahuje 3 g diosmectitu, dalšími složkami jsou karamelovo kakaové aroma, xanthanová klovatina, monohydrát kyseliny citronové, kyselina askorbová, kalium-sorbát, sukralosa a čištěná voda.

Upozornění

Není vhodné pro děti do 8 let.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.