Domů / Mám trable s / Antioxidanty

MedPharma Selen 100mcg tbl.37


Žádné hodnocení. Kód: 8594045471212 Produktové číslo: 8594045471212
Doplněk stravy - Selen je nekovový prvek ze skupiny chalkogenů, který má pro lidský organizmus značný význam. Přispívá dále k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Produkt již není v prodeji
MedPharma Selen 100mcg tbl.37

Selen je nekovový prvek ze skupiny chalkogenů, který má pro lidský organizmus značný význam. Přispívá dále k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Selen je nekovový prvek ze skupiny chalkogenů, který má pro lidský organizmus značný význam. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální spermatogenezi a k normální činnosti štítné žlázy. Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, podporuje normální funkci imunitního systému.

Doporučené dávkování:
1 tableta 1x denně.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Složení
Hmotnost/1 tbl.
RHP*/1 tbl.
SELEN
 
100,0 µg
 
181,8 %

* referenční hodnota příjmu

Složení:
Plnidlo (uhličitan vápenatý), emulgátor (mikrokrystalická celulosa), seleničitan sodný (selen), nosič (maltodextrin), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), barvivo (dioxid titaničitý), protispékavá látka (dioxid křemičitý), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), lešticí látka (polyvinylalkohol), zvlhčující látka (polyethylenglykol), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), stabilizátor (polydextrosa), lešticí látka (talek).

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.