Domů / Mám trable s / Menopauza a gynekologické problémy

Femiflavon forte tbl.60


Žádné hodnocení. Kód: 8595067108179 Produktové číslo: 8595067108179
Doplněk stravy - přípravek pro zmírnění příznaků únavy a vyčerpání při menopauze
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
525,00 Kč , plus doprava
 
Femiflavon forte tbl.60

V období menopauzy a postmenopauzy probíhají v ženském organismu typické změny, jako je úbytek kostní hmoty, ztráta pevnosti a pružnosti kůže a svalů, vysoušení kůže a sliznic, zvýšení rizika kardiovaskulárních problémů, změny nálad, poruchy spánku, sklon k depresi.


Femiflavon forte obsahuje vyváženou recepturu vitamínů a přírodních látek, které přispívají k normální psychické činnosti, správné funkci nervového systému. Dále přispívá ke správné krvetvorbě a k normálnímu metabolismu homocysteinu, který je při vysokých koncentracích spojen s výskytem kardiovaskulárních onemocnění. Femiflavon forte snižuje míru únavy a vyčerpání.
Femiflavon forte obsahuje v jedné tabletě vše, co žena potřebuje pro udržení vitality a pohody.

Všechny složky přípravku Femiflavon forte se vzájemně doplňují a jsou čistě přírodního původu. Přípravek neobsahuje žádný syntetický hormon. Je velmi šetrný, bez vedlejších negativních účinků, nezpůsobuje přírůstek na váze a působí bez rizika poškození struktur a procesů v organismu.
 
Složení a účinky
 
Menopauza se obvykle dostaví, když žena dosáhne věku okolo padesátky. Tehdy nastávají hormonální změny, které mohou být spojené s různými příznaky. Menopauza není nemoc, je to přirozený jev v životě ženy.
Femiflavon forte je specialně navržený pro ženy pro zmírnění příznaků únavy a vyčerpání, pro podporu mozkových funkcí a správnému metabolismu.
 
Červený jetel (Triforium pratense) obsahuje vysoký podíl izoflavonů a je často nazýván přírodním fyto-SERMem (Selective Estrogen Receptor Modulator). Do současné doby nebylo Evropskou komisí schválené žádné zdravotní tvrzení týkající se izoflavonů z červeného jetele, nicméně v současné době se některé publikované vědecké práce zaměřují na možný vliv těchto látek na snížený výskyt onemocnění trávicího traktu, zvláště tlustého střeva.
 
Extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum) obsahuje další komplex flavonoidů, především flavonolignanů, které mají široké spektrum fyziologicky příznivých účinků. Zdravotní účinky silybinu posuzuje Evropská komise (proces schvalováni nebyl dosud ukončen), nicméně jejich účinek potvrzuje hojné využití silybinu ve farmaceutickém průmyslu. Tyto flavonoidy jsou známy jako významné antioxidanty, tedy eliminátory volných radikálů a aktivátory antioxidačních enzymů.
 
Extrakt z plodů a listů vinné révy (Vitis vinifera) obsahuje rovněž komplex silných antioxidantů v čele s resveratrolem. Zdravotní tvrzení týkající se resveratrolu nebyla dosud posouzena Evropskou komisí.O příznivých účincích resveratrolu se dočtete na dostupných internetových serverech.
 
Karotenoidy z řasy Dunaliella salina jsou přírodním prekurzorem vitamínu A. Vitamín A udržuje normální stav pokožky a zraku. Podporuje zdraví sliznic a normální funkci imunitního systému.
 
Kyselina listová patří do skupiny vitamínů B. Má vliv na dělení buněk a jejich diferenciaci, a také na krvetvorbu. Její dostatečné hladiny jsou duležité pro udržení normální psychické čínnosti. Tzn. její vliv je důležitý např. v období výskytu depresí apod.
 
Vitamín B6 se podílí na řadě biochemických procesů při tvorbě červených krvinek a proteinů v buňkách. Ovlivňuje uvolňování energie. Spolu s kyselinou listovou a vitamínem B12 se podílí na udržováni hladiny škodlivého homocysteinu v normální fyziologické hladině. Vitamín B6 je důležitý k regulaci hormonální aktivity.
 
Vitamín B12 je nezbytný pro tvorbu červených krvinek, pro normální funkci nervové soustavy a pro správnou funkci imunitního systému. Jeho nedostatek vede k únavě, depresím a k ztrácení paměti.
 
Nerozpustná vláknina má nezastupitenou roli ve zdravé výživě.
 
Dávkování: 1 tableta denně. Přípravek je určen k dlouhodobému užívání.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.