Domů / Mám trable s / Menopauza a gynekologické problémy

FemiVaxinum Neo tob.30


Žádné hodnocení. Kód: 8595244310180 Produktové číslo: 8595244310180
Doplněk stravy - přípravek příznivě ovlivňuje stav vaginální sliznice
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
499,00 Kč , plus doprava
 
FemiVaxinum Neo tob.30

FemiVaxinum Neo obsahuje látky, které ovlivňují imunitní systém a podporují schopnost vaginální sliznice udržet vyvážené a zdravé prostředí. Přípravek tak využívá jedinečné schopnosti lidského organismu bránit se proti infekci vlastními silami.FemiVaxinum Neo je vyroben na ryze přírodní bázi, neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervanty.

FemiVaxinum Neo se liší od jiných přípravků určených k řešení nepříjemných projevů vaginálních mykóz (kandidóz) a bakteriálních vaginóz svým důrazem na podporu přirozených obranných mechanizmů lidského těla. Pokud jste v minulosti některým z těchto typů vaginální infekce trpěla, zvláště pak opakovaně, doporučujeme vám FemiVaxinum Neo vyzkoušet – k dlouhodobému efektu vám přitom stačí 2 léčebné cykly ročně = 2 balení!

FemiVaxinum Neo je také vhodným doplňkem již probíhající léčby vaginálních infekcí. Pomáhá vytvářet zdravější poševní prostředí bezprostředně po skončení léčby.FemiVaxinum Neo mohou používat dospělé ženy, mladé dívky a také muži, jejichž partnerka trpí na vaginální infekce. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.
 
Dávkování:   Dospělí nalačno 1 tobolku denně. Užívat 10 dnů, poté 20 dní vynechat a opakovat užívání 1 tobolku denně po dobu 10 dní, následně 20 dní opět vynechat a poté opět užívat 1 tobolku denně po dobu 10 dní. Po ukončení tohoto základního cyklu používání přípravku FemiVaxinum NEO je vhodné s užíváním přípravku pokračovat po 2 měsíční přestávce.
 
Složení a účinky:   1 tobolka obsahuje 5 mg aktivních substancí připravených z purifikovaných mikronizovaných lyzátů z inaktivovaných mikroorganismů:
 
  • Candida albicans lysatum 1,5 mg
  • Candida glabrata lysatum 0,8 mg
  • Candida krusei lysatum 0,2 mg
  • Candida tropicalis lysatum 0,2 mg
  • Gardnerella vaginalis lysatum 0,2 mg
  • Propionibacterium acnes lysatum 2,1 mg
  
Doporučené použití:   FemiVaxinum NEO vhodný jako doplněk stravy při snížení imunity (dlouhodobá vaginální infekce, terapie antibiotiky a antimykotiky, diabetes, imunosuprese)
Bakteriální lyzáty
  • příznivě ovlivňují zvýšení imunity organismu,
  • pomáhají zlepšovat stav vaginální sliznice,
  • přispívají ke zmírnění obtíží spojených s výskytem vaginálních zánětů kvasinkového i bakteriálního původu.
FemiVaxinum NEO je vhodný pro ženy s opakovanými vaginálními záněty kvasinkového i bakteriálního původu.
 
Upozornění:     Nedoporučuje se překračovat doporučené denní množství. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci ani jako náhrada pestré stravy. Ukládejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek, neužívat současně s imunologickými přípravky. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. V případě autoimunitních onemocnění konzultujte podávaní s lékařem.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.