Doplněk stravy 
 

MenoPrima Bella 120 tbl  je jedinečná kombinace čtyř extraktů pro menopauzální komfort: šalvěj lékařská, andělika čínská, řeřicha peruánská - Maca a speciálně upravený chmel otáčivý - odrůda Vital se zvýšeným obsahem 8-prenylnaringeninu. Chmel má navíc uklidňující účinky, navozuje dobrý spánek a spolu se šalvějí podporují normální trávení. Přípravek je dále doplněn o vitamín B6, který přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Jedna tableta obsahuje 350 mg extraktu z chmele otáčivého (40 μg 8-prenylnaringeninu).

Přípravek byl vyvinut ve spolupráci s VŠCHT Praha a Chmelařským institutem Žatec, za finanční podpory Technologické agentury ČR.


Z tiskové zprávy:
"MenoPrima Bella obsahuje extrakt ze speciální odrůdy českého chmele, která byla vyšlechtěna výhradně pro farmaceutické účely. Inovativní zpracování chmele může prostřednictvím tohoto přípravku umožnit všem ženám, které se potýkají s nepříjemnými projevy menopauzy, projít tímto obdobím s co největším komfortem a klidem."

 

Složení:

mikrokrystalická celulosa, extrakt z chmele otáčivého, hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, polyvinylpyrrolidon, stearan hořečnatý, extrakt z řeřichy peruánské, extrakt ze šalvěje lékařské, extrakt z anděliky čínské, oxid hořečnatý, resveratrol, pyridoxin hydrochlorid, potah: hydroxypropylcelulosa, hydroxypropylmethylcelulosa, talek, oxid titaničitý, červený a žlutý oxid želez
 

Dávkování:
1 tableta 2x denně.
 

Skladování:
Chraňte před přímým účinkem slunečních paprsků a před mrazem. Maximální teplota skladování +25°C. Ukládat mimo dosah dětí! 
 

Upozornění:
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. 
 

Balení:
120 tablet