Domů / Mám trable s / Podpora imunity

Beta glukan 555 tbl.30


Žádné hodnocení. Kód: 8595067108612 Produktové číslo: 8595067108612
Doplněk stravy - Aktivní povzbuzení obranyschopnosti a imunitní funkce
Produkt již není v prodeji
Beta glukan 555 tbl.30

Beta glukany se podílejí na aktivaci buněk obranného systému. Tím pomáhají zlepšovat nespecifickou obranyschopnost organismu a blahodárně působí na regeneraci buněk. Jejich podávání je vhodné pro všechny s oslabenou obranyschopností organismu a je žádoucí při zvýšeném výskytu onemocnění.

Složení a účinky:
Aktivní látky v jedné tabletě: beta 1,3/1,6-D-glukany 555 mg.
Pomocné látky: mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (klouzadlo), potahovací látky (karagenan, glycerin).
Doporučujeme užívat při výrazně oslabené imunitě organismu vlivem onemocnění nebo léčby onemocnění (antibiotika, chemoterapie atd.), a též jako účinnou podporu léčby chronických nebo opakujících se infekčních onemocnění, při chronických a recidivujících gynekologických onemocněních (HPV virus, herpes) a jiných.
  • Beta glucan 555 obsahuje nejúčinnější imunomodulátor beta 1,3/1,6-D-glukan v maximálně účinné dávce 555 mg. Účinnost aktivní složky je navíc zvýšena mikronizací.
  • Beta glukan se doporučuje při výrazně oslabené obranyschopnosti a zvýšeném výskytu onemocnění. Navíc podporuje regeneraci buněk těla. Je dále vhodný a pomáhá při obnově obranyschopnosti organismu po chemoterapii i jako podpora při léčbě onkologických onemocnění.
  • Beta glukan podporuje činnost buněk obranného systému, především makrofágů jako základní složky nespecifické imunity, a zprostředkovaně i specifickou imunitu.
Dávkování:
 1x denně na lačno 1 tableta. Pro zabezpečení maximální účinnosti je nutno přípravek podávat na lačno, nejméně 1 hodinu před jídlem.
 
Skladování:
Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 30°C. Ukládejte mimo dosah dětí.
Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Přípravek není určen pro děti do 3 let.
Balení: 30 tbl.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.