Domů / Mám trable s / Podpora imunity

Favea ProbioLact 30 tobolek


Žádné hodnocení. Kód: 2820240 Produktové číslo: 8595067150000
Doplněk stravy - podpora metabolismu a imunity
Produkt již není v prodeji
Favea ProbioLact 30 tobolek

 

Doplněk stravy ProbioLact obsahuje vyvážený komplex 5 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v denní dávce.  Bakterie Lactobacillus acidophilus biofilm jsou zpracovány unikátní technologií do formy tzv. biofilmu. Biofilm je přirozená souvislá vrstva bakterií, které vytváří ochrannou a stimulační bariéru. Tato probiotika jsou produkována tak, aby se již v průběhu výroby chovala obdobným způsobem jako by byla na střevní sliznici. ProbioLact dále obsahuje fruktooligosacharidy (prebiotikum) pro podporu růstu laktobacilů a bifidobaterií. Speciální enterosolventní tobolka  přípravku ProbioLact déle chrání její obsah v žaludku před nízkým pH a pomáhá tak prodlužovat stabilitu a vitalitu živých kultur.
ProbioLact díky vitamínu C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a  k normální funkci imunitního systému.
ProbioLact  je vhodný při užívání antibiotik a při cestování.
Aktivní látky v 1 tobolce:

 

Aktivní látky
mg /1 tob.
%DDD*
Lactobacillus acidophilus, 
Lactobacillus sporogenes,
Bifidobacterium bifidum,
Bifidobacterium breve
Lactobacillus acidophilus biofilm
5 x 109 CFU**
-
Vitamín C
40
50%
**CFU - colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky) při výstupní kontrole z výroby
*DDD – doporučená denní dávka; - není stanovena
Složení:  probiotické kultury (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus sporogenes, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus biofilm), fruktooligosacharidy (plnivo-prebiotikum), vitamín C (askorbát sodný), hydroxypropylmethylcelulosa (plnivo), stearan hořečnatý (klouzadlo), složení tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa, barvivo oxid titaničitý).
Dávkování:  1 tobolku 1-2x denně před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny.
Upozornění:  Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladování:  Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.