Domů / Mám trable s / Podpora imunity

Hlíva ústřičná Imunit 50 + 20 tob. Zdarma


Žádné hodnocení. Kód: 2664408 Produktové číslo: 8594059733719
doplněk stravy s obsahem jemně pomleté sušené tkáně hlívy ústřičné
Produkt již není v prodeji
Hlíva ústřičná Imunit 50 + 20 tob. Zdarma

Hlíva ústřičná Imunit® je doplněk stravy s obsahem jemně pomleté sušené tkáně hlívy ústřičné, díky čemuž přípravek obsahuje všechny účinné látky jako samotná houba.

Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) je poměrně chladnomilná houba, protože její plodnice v přírodě nacházíme v říjnu a listopadu, méně často v dubnu. Najdeme je na pařezech i kmenech listnatých stromů. Klobouky hlívy ústřičné svou barvou i tvarem připomínají větší ústřice, odtud pochází i druhové pojmenování.

Klobouky rostou jako u většiny ostatních hlív nad sebou v trsech, řadách nebo vrstvách nad sebou. Trsy plodnic mohou dosahovat hmotnosti i několika kilogramů.

V přípravku obsažený selen přispívá k:

  • normální funkci imunitního systému
  • normální funkci štítné žlázy
  • ochraně buněk před oxidativním stresem

Složení: Jemně pomletá sušená tkáň hlívy ústřičné; sladidlo: dextróza; modifikované škroby a zahušťovadla: mikrokrystalická celulóza; lubrikant: stearan hořečnatý; selen (seleničitan sodný); želatina (tobolka).

Výživové hodnoty: Dvě tobolky obsahuji 600 mg jemně pomleté suché tkáně hlívy ústřičné, selen 33 μg - DDD* 60 %. (*DDD - doporučená denní dávka). Neobsahuje lepek.

Doporučené dávkování: 2 tobolky denně - po jídle,1 tobolku ráno a 1 večer.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.